صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
سایت کره‌ای: ایران قدرت نخست ورزش آسیا

سایت کره‌ای: ایران قدرت نخست ورزش آسیا

به‌ گزارش کسب و کار نیوز ‌و ‌به نقل از پوهانگ دیلی، تیم‌ ‌ملی والیبال ایران اخیرا در رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ جهان بر سکوی سوم ایستاد و اولین مدال جهانی خودش را به دست آورد. در این رابطه یک سایت کره‌ای نوشت: ایران در حال‌ تبدیل شدن به قدرت نخست قاره است و به نظر می‌رسد کلاس ورزش ایران با بقیه کشورهای آسیا فرق می‌کند.
تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به عنوان تیم نخست، بدون شکست به جام جهانی رسید و در رده بیست و پنجم رده بندی فیفا قرار دارد که بهترین رده در بین آسیایی‌ها است.
تیم‌ ‌ملی والیبال ایران نیز اخیرا پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است و تنها تیم آسیایی حاضر در بین ۱۰ تیم برتر جهان است و اخیرا هم توانست مدال برنز جام قهرمانان بزرگ آسیا را به دست بیاورد.
از این نباید بگذریم که تیم‌ ‌ملی بسکتبال ایران نیز یکی از تیم‌های قدرتمند در سطح قاره است که بعد از چین در رده دوم بهترین تیم‌های قاره کهن قرار دارد و این نشان می‌دهد که ایران در ورزش در حال‌ تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ در قاره است.

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *