صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بی پی انتظار تداوم قیمت‌ها در دامنه ۵۰ تا ۶۰ دلار را دارد

بی پی انتظار تداوم قیمت‌ها در دامنه ۵۰ تا ۶۰ دلار را دارد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا، خبرگزاری رویترز از لندن، باب دادلی، روز پنجشنبه (۲۳ شهریورماه) گفت: معتقد است قیمت‌های نفت با توجه به کاهش ذخیره سازی‌های جهانی نفت خام و همچنین توافق کاهش عرضه کشورهای تولیدکننده عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سطح ۵۰ تا ۶۰ دلار در هر بشکه باقی بماند.
وی به رویترز گفت: همیشه مدتی طول می‌کشد که از سطح ذخیره سازی‌ها کاسته شود، اما با توجه به توافق اوپک و غیراوپک و نیز نشانه‌های دیگری که در بازار وجود دارد، سطح پایبندی زیادی به این توافق را در بازار شاهد هستیم و سطح ذخیره سازی‌ها هم رو به کاهش است.
دادلی تصریح کرد: انتظار افزایش یا کاهش شدیدی را در قیمت‌ها نداریم و سعی می‌کنیم که راه خود را در بازاری که قیمت‌ها در سطوح ۵۰ تا ۶۰ دلار هستند، پیدا کنیم.
تولیدکنندگان عضو و غیر عضو اوپک با هم توافق کرده‌اند که عرضه نفت را به میزان یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه در روز تا ماه مارس ۲۰۱۸ کاهش دهند تا این گونه از مازاد عرضه نفت در بازار و به تبع آن افت بیش از حد قیمت‌ها جلوگیری کنند.

 

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *