صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
پیشرفت ۹۹,۵ درصدی پروژه اختلاط روغن پالایشگاه تبریز

پیشرفت ۹۹,۵ درصدی پروژه اختلاط روغن پالایشگاه تبریز

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا، در پانزدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت که در تبریز برگزار شد، از روند اجرای پروژه روغن سازی پالایشگاه تبریز بازدید شد.
این طرح که با اعتبار ۱۵ میلیون یورو در حال اجراست، از خرداد سال ۹۳ آغاز شده که تا پایان مرداد ماه گذشته بیش از ۹۹ درصد پیشرفت داشته است.
با اجرای پروژه روغن سازی پالایشگاه نفت تبریز ، تولید با ظرفیت ۴۰-۳۰ هزار تن در سال، تولید روغن موتورهای دیزلی و بنزینی تک گریدی و چند گریدی، تولید روغن های صنعتی و ضد یخ امکان پذیر خواهد شد.
بر اساس این گزارش در نشست هیت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش که آخر هفته گذشته برگزار شد، ناصر عاشوری، دبیرکل انجمن، گزارشی از عملکرد این انجمن، مشکلات، چالش ها و راه های برون رفت از آن را به اعضا ارائه کرد.
در همین جلسه غلامرضا باقری دیزج عضو هیئت مدیره انجمن و مدیر عامل پالایشگاه تبریز از طرح های توسعه ای و پروژه های در دست اقدام در این پالایشگاه گزارشی ارائه کرد و درباره پروژه روغن سازی آخرین اطلاعات را ارائه داد.

 

همچنین مطالعه کنید:

startup

زیان استارت آپ‌های گردشگری از شیوع کرونا

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که این کنسلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *