صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
توسعه کسب و کارها با رویکرد فناوری اطلاعات

توسعه کسب و کارها با رویکرد فناوری اطلاعات

سرمقاله
 به عبارتی فناوری اطلاعات و ارتباطات آمده است تا بتوان با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های آن، نوآوری را وارد فضای کسب‌وکار کشور کرد تا بدین وسیله بسترهای جدیدی برای اشتغال ایجاد شود و به دنبال آن فرصت برای به‌کارگیری استعدادهای نخبگان فراهم شود تا شاهد بهبود فضای کسب‌وکار باشیم. 
چنانچه مقوله مهم فناوری اطلاعات در کشور مورد توجه جدی‌تری قرار گیرد، می‌تواند نقش بسزایی در توسعه و بهبود هر چه بیشتر فضای کسب‌وکار ایفا کرده و منجر به رشد اقتصادی شود. در تمام جهان نیروهای فرهیخته و نخبگان، ایده‌ها، طرح‌ها و نظرات خود را درباره استفاده از صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی برای رونق کسب‌وکار و همچنین برون‌رفت از مشکلات ارائه می‌دهند و دولت‌ها با حمایت از آنها راه را برای استفاده از ظرفیت‌ها هموارتر می‌کنند. ازاین‌رو تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی، نخبگان و کسب‌وکارهای نوپای کشور باید بیش از پیش به دنبال کسب‌وکار با رویکرد فناوری اطلاعات باشند. از سوی دیگر، توسعه مطلوب فضای کسب‌وکار، اقتصاد و اشتغال از طریق فناوری اطلاعات مستلزم هماهنگی علم، دانش و تجربه نخبگان و فرهیختگان با سرمایه‌های افراد متمکن و سرمایه‌گذاران است. بنابراین یکی از هدف‌گذاری‌های کلان و اصلی نخبگان و فرهیختگان کشور باید تمرکز لازم بر مبحث مهم فناوری اطلاعات و افزایش دانش و تجربه خود در این زمینه باشد. 

همچنین مطالعه کنید:

پنل‌های تبلیغاتی جذاب کره‌ی جنوبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *