صفحه اصلی / تیم ملی فوتسال با شعار جوان‌گرایی، پیر شد

تیم ملی فوتسال با شعار جوان‌گرایی، پیر شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در حالی برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان به سر می‌برد که سرمربی تیم ملی پیش از اعزام اعلام کرده بود تیم را نسبت به جام جهانی جوان‌تر کرده است اما با انتشار میانگین سنی تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات مشخص شد، فوتسال ایران سومین تیم پیر حاضر در بازی‌های داخل سالن است.
تیم ملی ایران بعد از امارات و مالدیو، با ۲۷.۵ سال، در حالی به این رقابت‌ها اعزام شده که تیم‌های رقیب همچون ژاپن و تایلند،‌ جوان‌تر شده‌اند. ژاپن با میانگین سنی ۲۳ سال و ۳ ماه و تایلند با ۲۴ سال و ۴ ماه، از این مسابقات برای تجربه‌اندوزی بازیکنان جوانشان استفاده می‌کنند. این در حالی است که فوتسال ایران با سابقه ۱۱ قهرمانی آسیا و مدال برنز جهانی، نگرانی از دست دادن مدال طلای بازی‌های داخل سالن را دارد.
البته چهره‌های جدیدی در این مسابقات به تیم ملی تزریق شده‌اند که سابقه جام جهانی را ندارند اما چندان هم جوان نیستند. بازیکنان ۲۸ و ۲۶ ساله در حالی اخیرا به تیم ملی اضافه شده‌اند که بسیاری از کارشناسان معتقد بودند باید تعدادی از بازیکنان تیم ملی امید همراه تیم ملی به ترکمنستان می‌رفت اما حتی یک بازیکن هم از امیدها در تیم ناظم الشریعه به چشم نمی‌خورد.
شیوه عجیب جوان‌گرایی در تیم ملی در حالی از سوی ناظم‌الشریعه اجرا می‌شود که فوتسال ایران با میانگین سنی ۲۵ سال در جام جهانی ۲۰۱۶ به مقام سومی دست یافت و حال بعد از گذشت یک سال، ۱.۵ سال پیرتر شده است.

همچنین مطالعه کنید:

دلیل نوسانات دلار

سرمقاله از آنجایی که قیمت ارز تحت تاثیر خبرهای داخلی و خارجی دچار نوسان می‌شود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *