صفحه اصلی / بهرام مشتاقی: چرا هیچ کس به افتخار آفرینی فرنگی‌کاران توجه نمی‌کند

بهرام مشتاقی: چرا هیچ کس به افتخار آفرینی فرنگی‌کاران توجه نمی‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بهرام مشتاقی پیشکسوت کشتی فرنگی با بیان این مطلب، اظهار کرد: فرنگی کاران امسال سال موفقی را داشتند و تیم های ما در سه رده ی سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در رقابت های قهرمانی آسیا به عنوان قهرمانی رسیدند. در ادامه این افتخارآفرینی ها تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ما برای اولین بار در تاریخ این رشته در رقابت های جهانی فنلاند به قهرمانی رسید و تیم بزرگسالان ما نیز برای دومین بار در تاریخ نایب قهرمان رقابت های جهانی در فرانسه شد. اما همه شاهد بودند که حتی یک نماینده از مسئولان مربوط برای استقبال از این عزیزان در فرودگاه حاضر نشدند.
مشتاقی تصریح کرد: این همه تلاش و زحمات و قهرمانی ها از سوی مسئولان دیده نشد و ما شاهد بی مروتی ها بودیم اما از سوی دیگر در حالی که این همه افتخار از سوی کشتی کسب شد دیدیم که با یک ناکامی تیم کشتی آزاد در فرانسه چه هجمه ای به فدراسیون کشتی و مسئولان آن وارد کردند.
وی ادامه داد: کشتی آزاد در پنج سال گذشته عنوان های قهرمانی و نایب قهرمانی جهان را بدست آورد و پنج بار نیز در رقابت های جام جهانی قهرمان شد اما هیچ کس زحمات انجام شده را ندید و واقعا پس از کسب این نتایج درخشان مسئولان کجا بودند، آیا یک مسئولی که به دلیل یک نتیجه نامطلوب چنین واکنشی را نشان می دهد از رنج و درد و سختی که یک کشتی گیر در طی سال ها در اردوها می کشد خبر دارد، آیا می داند که برای کسب یک مدال در رقابت های جهانی چقدر تمرینات سخت و طاقت فرسا را انجام می دهد و اینها چیزهایی است که خون به دل این جامعه مظلوم کرده است.
قهرمان سابق بازی های آسیایی اظهار داشت: البته ما به عشق مردم که حامیان اصلی ورزش ملی کشور هستند کار می کنیم و اگر غیر از این بود این افتخارآفرینی ها بدست نمی آمد. جا دارد از مردم که همیشه در قهرمانی های کشتی و حتی شکست های آن در کنار کشتی گیران بوده اند تشکر و قدردانی کنم.
مشتاقی در مورد نتایج بدست آمده در کشتی فرنگی در پایان خاطر نشان کرد: در این چند ساله توجه خوبی به کشتی های پایه از جمله خردسالان و نونهالان شد و فدراسیون کشتی با هزینه هایی که در این مورد انجام داد، نتیجه ی خوبی را هم کسب کرد. تیم نوجوانان ما سال گذشته برای اولین بار قهرمان جهان شد و تیم جوانان ما نیز امسال برای اولین بار به همین عنوان رسید. از سوی دیگر پافشاری بر برگزاری رقابت های انتخابی در حالی که ما امسال نفرات مدال آور سال های گذشته را نیز همراه نداشتیم جواب داد که تیم پوست انداخته کشتی فرنگی توانست عنوان نایب قهرمانی جهان را بدست آورد جایی که بسیاری از کارشناسان و منتقدان به نتیجه گیری این تیم امید نداشتند.

همچنین مطالعه کنید:

دلیل نوسانات دلار

سرمقاله از آنجایی که قیمت ارز تحت تاثیر خبرهای داخلی و خارجی دچار نوسان می‌شود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *