صفحه اصلی / داوطلبان آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه می توانند کارت ورود به جلسه دریافت کنند

داوطلبان آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه می توانند کارت ورود به جلسه دریافت کنند

و داوطلبان تا ساعت ۲۴ پنجشنبه دوم شهریور می توانند پرینت کارت خود را بگیرند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  ایرنا، حسین توکلی  گفت: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۶ ؛ صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه ۹۶ در ۵۳ شهرستان و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می شود. 
وی افزود: داوطلبان می توانند تا ساعت ۲۴ پنجشنبه دوم شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی کارت خود را دریافت کنند. 
توکلی گفت : برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
وی افزود: تاکنون از ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب شرکت در آزمون استخدامی ،۲۶۱ هزار و ۲۵۳ نفر کارت خود را دریافت کرده اند. 
مشاور عالی سازمان سنجش گفت : چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند. 
وی گفت : با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۸ و ۱۹ (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه، نام دستگاه اشتغال، داوطلب بومی، حالت بومی، نوع بومی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند لازم است حداکثر تا تاریخ ۳ شهریور ۹۶ به پایگاه اطلاع رسانی سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند. 
وی خاطر نشان کرد : نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم شهریور صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. 
توکلی در خاتمه یاد آور شد : فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ 8:30 صبح و نوبت عصر از ساعت‌ 14:30 بعد از ظهر روز جمعه ۳ شهریور ۹۶ است. در ورودی ِحوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ 8:00 صبح و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 14:00 (2 بعدازظهر) بسته خواهد شد. 
داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند. 

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دنیا و آژانس انرژی اتمی به ایران بدهکارند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *