چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / افتتاح ۸۱.۵ کیلومتر راه روستایی در خراسان جنوبی

افتتاح ۸۱.۵ کیلومتر راه روستایی در خراسان جنوبی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری با اشاره به افتتاح ۸۱.۵ کیلومتر راه روستایی در استان طی هفته دولت، اظهار داشت: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بالغ بر ۱۹۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۲۱۸ خانوار روستایی استان از نعمت راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی به افتتاح پنج پروژه راه روستایی در شهرستان طبس طی این هفته اشاره کرد و عنوان داشت: این پروژه‌ها شامل آسفالت محور چاه مسافر، احداث و آسفالت راه روستایی قوامیه، آنتنی راه روستای راه‌آهن- عشق‌آباد، راه روستایی تقی‌آباد- غنی‌آباد و احداث و آسفالت پیکوه- نیستان است.
جعفری با بیان اینکه در شهرستان بیرجند نیز طی این هفته سه پروژه راه روستایی به بهره‌برداری می‌رسد، بیان کرد: احداث و آسفالت راه روستایی قطر گز- دوراهی هج و نج-چلونک، راه حصارسنگی-افکشت و احداث و آسفالت راه تاج کوه از جمله این پروژه‌ها است.
وی احداث و آسفالت راه روستایی بشرویه –چاهنو با اعتبار چهار میلیارد ریال، راه روستایی زرگر-عیلکی در شهرستان خوسف با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال، احداث و آسفالت راه روستایی عبدله-پیرزنوک، بهسازی و آسفالت راه روستایی بیدسک-منند و روستای دستگرد-رزه شهرستان در میان را از دیگر پروژه‌های افتتاحی این هفته عنوان کرد.

همچنین مطالعه کنید:

یک میلیون واحدصنفی تعطیل شدند

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدباقر مجتبایی در مورد وضعیت اصناف در کشور در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *