صفحه اصلی / مرگ «سیمبان» اهوازی حینِ عملیات

مرگ «سیمبان» اهوازی حینِ عملیات

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، در ساعت ۰۰:۳۳ بامداد پنجشنبه (۲۶ مرداد ماه) «سیمبان» گروه کنتور برق در خیابان مرجان اهواز، حین بستن کابل سرویس کنتور برق مشترک دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
همکاران سیمبان متوفی، گرما و رطوبت زیاد را دلیل برق گرفتگی عنوان می‌کنند و می‌گویند: کارهای پرخطر مانند سیمبانی در مناطق گرم و شرجی مثل اهواز، بسیار پرخطرتر می‌شود.
در همین رابطه، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: بامداد پنج شنبه، با اعلام دستور کار نصب کابل سرویس مشترک، گروه عملیات به محل اعزام می‌شود که متاسفانه سیمبان گروه کنتور حین نصب کابل سرویس مشترک به شبکه دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست می‌دهد.
وی درخصوص جزئیات بیشتر این خبر افزود: سیمبان گروه کنتور حین انجام دستورکار از ناحیه بالای دستکش ایمنی( آرنج) دچار برق گرفتگی می‌شود.
شکرخدائی خاطرنشان کرد: در آن شب، شاهد گرما هوا همراه با رطوبت بالا بودیم که این امر موجب خیس شدن لباس این مامور شده و زمینه برق گرفتگی از ناحیه بالای دستکش ایمنی را فراهم می‌آورد.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهوار گفت: سیمبان مذکور جز گروه‌های عملیاتی پیمانکاران طرف قرارداد امور برق منطقه پنج این شرکت بوده است.
شکرخدائی در پایان گفت: نیروهای سختکوش برق در کلانشهر اهواز به صورت شبانه‌روزی در گرما و شرجی طاقت‌فرسا در تلاش هستند تا برق مطمئن و پایداری برای شهروندان را فراهم کنند که بعضا در این راه جان خود را تقدیم آرامش، رفاه وآسایش مردم می‌کنند. امید است تا شهروندان قدردان این کارگران فداکار باشند.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۸۰ درصدی معاملات اوراق تسهیلات مسکن

به گزارش کسب و کار نیوز، ‌اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن یا همان اوراق …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *