صفحه اصلی / گردهمایی ۵۰ شرکت دانش بنیان صادراتی در جزیره کیش

گردهمایی ۵۰ شرکت دانش بنیان صادراتی در جزیره کیش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  فرینا، گردهمایی ۵۰ شرکت دانش بنیان صادراتی حوزه سلامت کشور ۱۹ مرداد در جزیره کیش برگزار می شود.
در این همایش بررسی موانع و مشکلات صادرات و محصولات دانش بنیان، الزامات و راهکارهای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان، بررسی موانع و راهکارهای استفاده از ظرفیت انتقال دانش فنی، نقش استاندارد های بین المللی در توسعه صادرات محصولات دانش بنیان، معرفی حمایت ها و مشوق های سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه توسعه محصولات دانش بنیان، معرفی شرکت های دانش بنیان صادراتی حوزه سلامت و بررسی و ارایه راهکارهای موثر در توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و انتقال تکنولوژی در حوزه سلامت محور های برگزاری این گرد همایی است.
در این مراسم یک روزه که صبح پنج شنبه ۱۹ مرداد در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، رییس سازمان غذا و دارو و رییس اداره کل تجهیزات پزشکی سخنرانی می کنند.
پس از گردهمایی نیز عصر پنج شنبه شرکت کنندگان از شرکت های دانش بنیان مهان مد میمه، کیش مدیفارم و همانند ساز بافت کیش دیدن می کنند.
گفتنی است با تصمیم شورای سیاستگذاری و تمهیدات اندیشیده شده در جهت افزایش فعالیت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت در کیش، کارت عضویت افتخاری مرکز رشد بین المللی فناوری سلامت کیش به شرکت کنندگان این گرد همایی اعطا می شود.

همچنین مطالعه کنید:

تخلف بانکها از سود مصوب

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجا که همواره بانک‌ها از سودهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *