پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / درخشان: تفاوت نفت با پرسپولیس خیلی زیاد است

درخشان: تفاوت نفت با پرسپولیس خیلی زیاد است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا حمید درخشان  درباره تساوی یک بر یک این هفته‌ تیمش مقابل فولاد خوزستان، اظهار کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی سخت اهواز و این که فولاد تمرینات سختی را پشت سر گذاشته بود، بازی خیلی سختی را با این تیم پشت سر گذاشتیم. همچنین آنها از لحاظ بدنی خیلی آماده‌تر از ما بودند چون ما پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه با تلاش بچه‌ها و رعایت مسائل تاکتیکی توانستیم از این دیدار با یک امتیاز خارج شویم.
سرمربی نفت تهران درباره دیدار آینده این تیم مقابل پرسپولیس، تصریح کرد: شرایط این دیدار با دیدار قبلی ما در سوپر جام متفاوت است. آنها از نظر کیفیت بازیکن و آمادگی جسمانی در سطح بالاتری نسبت به ما قرار دارند و همچنین قهرمان فصل گذشته لیگ برتر هستند. تفاوت ما با پرسپولیس خیلی زیاد است. آنها تیم کاملی را در اختیار دارند. تلاش می‌کنیم در این دیدار خودمان را به اثبات برسانیم.
او درباره طلبش از باشگاه پرسپولیس گفت‌: بخشی از طلبم را بخشیده‌ام و مقداری از آن هم تا الان تسویه شده است.
سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمی به جذب بازیکن تا پایان فصل نقل‌ و انتقالات دارد؟، گفت‌: حتما این کار را می‌کنیم چون تیم ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و باید تقویت شود. ما به بازیکنانی در پست خط حمله و بازی‌ساز نیاز داریم.
او درباره بازیکنانی که پس از پیوستنش به نفت از این تیم جدا شدند، تصریح کرد: آنها بازیکنان خوبی بودند. بعضی از آنها پس از آمدن من از این تیم جدا شدند و به تیم‌های دیگر پیوستند. برخی دیگر هم با ما تمرین می‌کنند تا نظر مثبت ما را جلب کنند. بازیکن گرجستانی که در تیم ما حضور داشت به خاطر این که شرایط ما طوری نیست که بازیکن خارجی در تیم داشته باشیم در جمع ما حضور ندارد و باشگاه باید تصمیمی درباره قطع همکاری با او بگیرد.
حمید درخشان درباره آینده این تیم در این فصل فوتبال ایران، خاطر نشان کرد: سرنوشت فنی تیم در دست ما است اما باقی سرنوشت نفت در دست مدیران این باشگاه است. آنها قول‌های زیادی به ما داده‌اند و امیدوارم که به آنها عمل کنند. در غیر این صورت کار به جاهای باریک می‌کشد و خارج شدن از آن شرایط سخت است.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان صحبت‌هایش ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

همچنین مطالعه کنید:

دارایی ۳۸۰ هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین فهیمی گفت: در طرح آزادسازی سهام عدالت تا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *