صفحه اصلی / رونمایی از نمونه جدید خودروی اتفاقات برق

رونمایی از نمونه جدید خودروی اتفاقات برق

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مسعود صادقی سرپرست دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر در این مراسم گفت: یکی از راه های آشنایی مردم با فعالیت های وزارت نیرو هنگام وقوع خاموشی و حضور گروه امداد برق در محل حادثه است بنابراین لازم است خودرو اتفاقا برق از یک نظام آراستگی خاصی برخوردار باشد.
وی افزود: به همین جهت استانداردسازی و تیپ سازی خودروهای عملیاتی را در منشور کار دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر قرار داده ایم.
صادقی اعلام کرد: مصمم هستیم متخصصان فنی خاصی را برای خودروهای عملیاتی برق تعریف کنیم که در صورت نیاز به برونسپاری، این الزامات را جزو قراردادهای خود لحاظ کنند، تا از این طریق نظام آراستگی در کلیه خودروهای عملیاتی شرکت های برق تامین شود.
وی خطرنشان کرد: اولین نوع این خودروها، خودرو اتفاقات برق است که شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان کارفرما، شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو به عنوان مشاور و دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر به عنوان ناظر در این طرح مشارکت داشتند.
وی اعلام کرد: هدف این دفتر تعمیم و گسترش تجارب موفق در شرکت های توزیع است.
دراین مراسم، کرمی مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق یزد نیز با بیان این که مبلغ قرارداد تجهیز این خودرو با شرکت سازنده ۱۷ میلیون تومان است افزود: این نمونه در مقایسه با خودروهای ساخته شده از این دست بسپار مقرون به صرفه است.
کرمی با اشاره به الزام پیمانکاران این شرکت به تجهیز خودروهای خود طبق استاندارد های این خودرو خاطر نشان کرد: برای ایجاد انگیزه در پیمانکاران جهت انجام این طرح ۱۵ درصد پیش پرداخت به آنها داده می شود.

همچنین مطالعه کنید:

ایران خودرو

محصولات ایران‌خودرو گران شد + جدول

شرکت ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد که به علت نرخ جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *