چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / کامرانی‌فر: دوستان قبلا درگیر شورای شهر بودند، حالا داور می‌چینند/ استعفا می‌دهم

کامرانی‌فر: دوستان قبلا درگیر شورای شهر بودند، حالا داور می‌چینند/ استعفا می‌دهم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا حسن کامرانی‌فر، رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال ، درباره سپردن چیدمان داوری به کمیته داوران و گرفتن این کار از دپارتمان اظهار کرد: نگاهی که ما داشتیم، میدان دادن به داوران جوان بود و می‌خواستیم با جوان‌گرایی، داوری کشور وارد عرصه جدیدی شود تا داوران بین‌المللی بیشتری را به فوتبال دنیا معرفی کنیم.
او ادامه داد: به هر حال این نگرش می‌تواند تاوان‌هایی نیز داشته باشد. به هر حال داوران کم تجربه باید در میدان‌های مهم سوت بزنند تا تجربه‌ اندوزی کنند. ما می‌خواستیم از داوران بیشتری استفاده کنیم تا جامعه داوری ایران را گسترش دهیم که متاسفانه این نگرش ما مورد قبول خیلی‌ها واقع نشد.
کامرانی‌فر درباره شایعه‌هایی مبنی بر استعفایش از ریاست دپارتمان داوری تصریح کرد: به هر حال تا دیروز (دوشنبه) اعضای کمیته درگیر کارهای دیگری نظیر شورای شهر بودند و وقت نداشتند. اکنون وقت آن‌ها آزاد شده و می‌توانند به راحتی برای داوری تصمیم بگیرند و کارهایی مثل چینش داوران را انجام دهند. رویکرد ما نیز جوانگرایی بود و وقتی می‌بینم، در جایی که هستم به کار دوستان نمی‌آیم، ترجیح می‌دهم نباشم و در جای دیگری به داوری ایران کمک کنم.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه یک وعده افطاری؛ ۲۲۶ هزار تومان

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، از آنجایی که شیوع کرونا و کاهش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *