صفحه اصلی / لزوم گسترش همکاری میان مناطق ویژه بوشهر و سلفچگان

لزوم گسترش همکاری میان مناطق ویژه بوشهر و سلفچگان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، حسین نامور ضمن ابراز خرسندی از شرایط فراهم شده جهت این دیدار، گفت: با توجه به ظرفیت های بالقوه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بر آن شدیم تا جهت همکاری و همفکری بیشتر دو مجموعه صنعتی و استفاده از تجربیات یکدیگر، دیداری از نزدیک با مدیریت این مجموعه داشته باشیم که این مهم نیز با هماهنگی های بعمل آمده صورت پذیرفت.
نامور ضمن تشریح کارهای صورت پذیرفته در این منطقه و ضمن ابراز رضایتمندی از حضور در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بر لزوم گسترش همکاری های فی مابین دو منطقه تأکید کرد.
وی در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با اشاره به سنگین بودن وظیفه تمامی مسئولان کشور برای اجرای دقیق و صحیح اقتصاد مقاومتی افزود: مشکلات داخلی زیرساختی صنعتی مناطق ویژه باید برطرف شود تا انگیزش لازم برای حضور سرمایه گذاران در این مناطق فراهم شود.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: باید به مقوله حمایت از تولید و صنعت در کشور توجه جدی صورت گیرد که دولت نیز با ایجاد زمینه حمایتی از تولید در قالب تسهیلات رونق تولید شروع خوبی داشته است.
نامور در این نشست ضمن اشاره به موقعیت استراتژیک و امتیازات خاص بوشهر و سلفچگان افزود: بوشهر در جنوب ایران و دروازه ورود کالا از جنوب و آبهای گرم خلیج همیشه فارس و سلفچگان در قلب ایران می توانند بعنوان دو بازوی محرکه ایفای نقش نمایند.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر این سفر را بعنوان یک سفر کاری جهت ارتقاء روابط دو منطقه و استفاده از تجربیات منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان عنوان کرد و افزود: زمینه ها جهت روابط فی مابین آماده است و ما آماده هرگونه تعامل می باشیم که امیدواریم در آینده ای نزدیک محقق شد.

همچنین مطالعه کنید:

ام‌باپه

ام‌باپه در المپیک توکیو شرکت می‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, المپیک ۲۰۲۰ به میزبان توکیو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *