صفحه اصلی / امسال به ۹ هزار واحد صنفی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود

امسال به ۹ هزار واحد صنفی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود

 استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، جمشید زند در گفت وگو  افزود: طرح رونق تولید با اختصاص تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و کشاورزی در حالی طی سال ۹۶ نیز ادامه خواهد یافت که واحدهای صنفی نیز مشمول دریافت تسهیلات شده اند.
زند اظهار کرد: این تسهیلات در قالب نوسازی واحدهای صنفی در سطح کشور پرداخت می شود.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: از اواخر خرداد ماه فعالیت سامانه بهینه یاب برای نام نویسی متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید اغاز شده است و اصناف متقاضی نیز می توانند برای بهره مندی از این تسهیلات با مراجعه با سایت ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته از اتحادیه های صنفی امسال به حدود ۹ هزار واحد صنفی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با بیان اینکه ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنوف تولیدی استان پرداخت می شود بیان کرد: پیش بینی می شود با پرداخت این میزان تسهیلات برای پنج هزار ۵۰۰ نفر در بخش صنوف شغل ایجاد شود.
وی با بیان اینکه اصناف با کمترین میزان تسهیلات میتوانند اشتغال ایجاد کنند، ادامه داد: این تسهیلات بیشتر در مناطق روستایی و به صنوف مختلف پرداخت خواهد شد و امیدواریم با پرداخت این میزان تسهیلات شاهد ایجاد فرصتهای شغلی بیشتری در جامعه و کاهش معضل بیکاری باشیم.
در سطح استان مرکزی ۲۱۰اتحادیه صنفی با ۶۰ هزار واحد صنفی وجود دارد که از این تعداد۴۱ اتحادیه و ۳۰ هزار واحد صنفی در اراک مشغول فعالیت هستند.

همچنین مطالعه کنید:

ام‌باپه

ام‌باپه در المپیک توکیو شرکت می‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, المپیک ۲۰۲۰ به میزبان توکیو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *