صفحه اصلی / 150 طرح صنعتی در مرحله نصب سوله و ماشین آلات در شهرکهای صنعتی قزوین

150 طرح صنعتی در مرحله نصب سوله و ماشین آلات در شهرکهای صنعتی قزوین

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، " حمیدرضا خانپور " در جلسه شورای معاونین با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و جامع جهت ثبت نام این طرحهای صنعتی در سامانه بهین یاب اظهار داشت: رشد بی سابقه و استقبال خوب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در طول یکسال گذشته حرکت رو به جلو چرخه تولید ، مسئولیت و پیگیری خدمات رسانی به  واحدهای صنعتی را مضاعف نموده و تلاش می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل صنعتگران و کارآفرینان گام بر داریم.
وی با اشاره به فعال بودن 150 طرح صنعتی در شهرکهای و نواحی صنعتی استان گفت:  هم اکنون 100 طرح صنعتی در مرحله نصب سوله و 50 طرح صنعتی در مرحله نصب ماشین آلات و تجهیزات با سرمایه گذاری چهار هزار و 400 میلیارد ریال می باشند که در صورت همکاری دستگاههای خدمات رسان بانک های عامل با  راه اندازی این واحدها زمینه اشتغال شش هزار  و 670 نفر فراهم می شود.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان ابراز امیدواری کرد با توجه به پیشرفت فیزیکی این طرحهای صنعتی  تا پایان سال بیش از 100 واحد صنعتی به مرحله تولید آزمایشی و فعالیت رسمی برسند.
حمیدرضا خانپور بیشترین آمار واحدهای صنعتی فعال در مرحله نصب سوله و ماشین آلات در شهرکهای صنعتی لیا، کاسپین و آراسنج مستقر می باشند.
 

همچنین مطالعه کنید:

کام تلخ صادرکنندگان عسل

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این صنعت در سالهای اخیر بخصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *