صفحه اصلی / طالقانی: از وضع موجود ناراضی نیستم/ سمت‌های ساکت از او پس گرفته می‌شود

طالقانی: از وضع موجود ناراضی نیستم/ سمت‌های ساکت از او پس گرفته می‌شود

عبدالکاظم طالقانی درباره تغییراتی که در سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال رخ داده و در نتیجه محمدرضا ساکت جایگزین علیرضا اسدی شد اظهار کرد: این تغییرات در اختیارات رییس فدراسیون فوتبال است و او می‌تواند سرپرست را انتخاب کند و در ادامه ما درباره او تصمیم‌گیری کنیم.
او درباره حمله لفظی کارلوس کی‌روش به علیرضا اسدی در صفحه شخصی خود و پاسخ علیرضا اسدی به او گفت: نظر شخصی من این است که هیچ کس نباید به ارکان فدراسیون فوتبال توهین کند چه برسد که کارگزار ما این کار را انجام دهد. همیشه باید سلسله مراتب رعایت شود. دبیرکل مسئول اجرای فرامین هیات رییسه است و همه به او احترام می‌گذارند. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که کارگزار فدراسیون فوتبال این طور به دبیرکل هجمه وارد می‌کند.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا این رفتار کی‌روش در هیات رییسه مورد بررسی قرار می‌گیرد گفت‌ هنوز این موضوع مورد بررس قرار نگرفته و با دوستان‌مان درباره آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.
طالقانی برکناری اسدی را مربوط به رفتار کی‌روش ندانست و گفت: این موضوع ارتباطی به کی‌روش ندارد و از قبل کلید تغییرات خورده بود. فعلا رییس فدراسیون با استعفا موافقت کرده و یک سرپرست برای این سمت انتخاب کرده است.
او درباره تعدد مسئولیت‌های محمدرضا ساکت در فدراسیون فوتبال و اینکه چرا همه سمت‌ها به او ختم می‌شود گفت: مطمئنا بعد از اینکه به عنوان دبیرکل انتخاب شد، سمت‌های دیگر از او بازپس گرفته می‌شود. باید به فدراسیون فوتبال فرصت دهیم تا کارها را درست کند.
عضو هیات رییسه فدراسیون درباره اظهارات امیر عابدینی مبنی بر اینکه هیات رییسه فعلی بسیار آرام است و به مسائل مختلف ورود نمی‌کند گفت: این‌ها نظرات امیر عابدینی است و من هیچ پاسخی برای او ندارم. اتفاقات هیات رییسه در تصمیم‌گیری‌ها نقش دارد و زمانی که احتیاج باشد، به فدراسیون فوتبال کمک می‌کند. از طرفی من از وضع  موجود ناراضی نیستم و معتقدم تاج بر اساس وظایف خود عمل کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

کام تلخ صادرکنندگان عسل

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این صنعت در سالهای اخیر بخصوص …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *