صفحه اصلی / هرکسی مسئول زندگی خودش است

هرکسی مسئول زندگی خودش است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، پس از تصمیم شورای عالی فنی و استعفای سجاد انوشیروانی، کیانوش رستمی به عنوان یک طرف ماجرا نسبت به اتفاقات اخیر سکوت اختیار کرد . اکنون هم تصمیم گرفت برای اینکه خیلی وارد حاشیه نشود از انجام صحبت طولانی خود داری کند.
رستمی درباره اینکه پس از استعفای انوشیروانی از خود واکنشی نشان نداد و سکوت کرد، گفت: سکوت کردن در بعضی مواقع بهترین کار بوده و خیلی زیبا است. من نیز ترجیح دادم در آن زمان سکوت کنم. به هر حال خود مردم نسبت به همه اتفاقات بسیار آگاه هستند. بنابراین من نیز سکوت کردم.
رستمی در پاسخ به این پرسش که بهتر نبود خودش و انوشیروانی در یک فضای دوستانه مساله را حل کنند تا کار به استعفا نکشد، تصریح کرد:حساب حساب است، کا کا بردار. آرزوی سلامتی، موفقیت و و تندرستی برای آقای انوشیروانی دارم اما هر کسی مسئول زندگی خودش است.
قهرمان المپیک در مورد اینکه اکنون نگاه‌ها به او است که در مسابقات جهانی چه نتیجه‌ای می‌گیرد، گفت: به هر حال انجام هر کاری سخت است و تلاش کردن مهم است. من نیز تمام تلاش خودم را می‌کنم که بهترین نتیجه را بگیرم.
او افزود: در این راه به کمک مسئولان نیاز دارم البته باید از آقای مرادی تشکر کنم که نگاهش حفظ منافع ملی و کمک به اهتزاز درآمدن پرچم ایران و شادی دل رهبر و مردم و شادی روح شهدا است.

همچنین مطالعه کنید:

تهدید اشتغال۱۲۰ هزار نفر در صنایع لبنی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، دبیر انجمن صنایع لبنی ایران در ادامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *