صفحه اصلی / آغاز واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای دو معلول در جنوب استان کرمان

آغاز واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای دو معلول در جنوب استان کرمان

 واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای دو معلول در جنوب استان کرمان آغاز شده است.
به گزارش کسب و کار به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان گفت: پیرو تفاهم‌نامه فی‌مابین وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و بهزیستی مقرر شد برای خانواده‌هایی که بیش از دو معلول را در خانه نگهداری می‌کنند مسکن با استاندارهای لازم ساخته یا زمین مناسب تخصیص داده شود که در این رابطه تاکنون ۶۰ واحد مسکن واقع در شهرک فجر، ۴۷ واحد در بلوار پاسداران با همکاری خیرین مسکن‌ساز ساخته شده که به خانواده‌های دارای دو معلول و سایر مدد جویان واجد شرایط بهزیستی واگذار شده است.
همچنین ۴ هکتار زمین در نارجوئیه و ۲ هکتار زمین در شهر درب بهشت جهت احداث مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول و سایر مدد جویان بهزیستی واگذار شده است.
ساردوئی بیان کرد: حمایت از اقشار کم‌درآمد و محروم جامعه از جمله معلولان یکی از برنامه‌های راهبردی دولت به منظور توانمندسازی این قشر از جامعه است.
وی با بیان اینکه توانمندسازی، تأمین نیازهای اولیه زندگی از جمله اهداف اصلی حمایت از اقشار آسیب‌پذیر است، افزود: تأمین مسکن خانوارهای دارای بیش از دو معلول و مدد جوی تحت حمایت بر اساس تأکیدات ویژه رئیس‌جمهوری و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با همکاری بنیاد مسکن‌سازمان بهزیستی بنیاد مستضعفان و خیرین در حال انجام است.

همچنین مطالعه کنید:

internet

هدررفت منابع در ایجاد شبکه ملی اطلاعات

مینا حسینی به گزارش کسب و کار نیوز،  برخی پلتفرم‌ها در این روزهای مسدودسازی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *