صفحه اصلی / مرحله دوم تست سلامت دوچرخه سواران

مرحله دوم تست سلامت دوچرخه سواران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، فدراسیون دوچرخه سواری با هدف کنترل دوپینگ در رکابزنان، مرحله دوم از تست سلامت خود را این بار با دعوت از رکابزنان استان تهران انجام داد.
محمد سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری، گفت: در این مرحله از تست گیری از ۲۷ رکابزن زن و مرد بخش جاده و پیست شهرهای تهران و کرج برای انجام این تست دعوت به عمل آوردیم.
وی افزود: ما ۲۴ ساعت قبل از این رکابزنان را دعوت کردیم اما قرار است مرحله دوم این تست ها به صورت سرزده و بدون اطلاع دوچرخه سواران باشد. مرحله اول این تست سلامت، روز پنج شنبه گذشته و بدون اطلاع و سرزده از رکابزنان حاضر در اردوی تیم ملی پیست کشورمان دریافت شد.
مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری تأکید کرد: رکابزنان در آینده برای حضور در مسابقات مختلف داخل کشور، اعم از قهرمانی کشور و لیگ و همچنین حضور در تیم های ملی و اعزام به رقابت های برون مرزی تحت قالب تیم ملی و باشگاهی باید در پرونده خود این تست سلامت را داشته باشند.
سلگی تصریح کرد: این تستها دو نمونه A و B دارند که در سطح اعتراض به تست اول، تست دوم نیز آزمایش خواهد شد. مرحله دوم تست سلامت دوچرخه سواران عصر روز گذشته انجام گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *