صفحه اصلی / هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است

هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است

«سامان فیروزی» افزود: به دنبال موفقیت کرمان موتور در تولید و عرضه خودروهای هیوندای «آی10» و «آی20»، اواخر پارسال قرارداد تولید «هیوندای اکسنت» با طرف خارجی به امضا رسید و اکنون مسوولان هیوندای به دنبال حضور تاثیرگذارتری در بازار ایران هستند.
به گفته وی، پیشتر هیوندای موتورز کره جنوبی از عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای خود در بازار ایران رضایت کاملی نداشته و همواره به دنبال یک رقابت قابل اطمینان در این عرصه برای جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی بوده است.
فیروزی اظهارکرد: به دنبال انعقاد قرارداد هیوندای موتورز با کرمان موتور و تولید محصولات این خودروساز کره ای و تحویل به موقع آن به مشتریان ایرانی، حال علاوه بر برنامه گسترده تولید محصولات هیوندای در ایران، به زودی شاهد واردات و عرضه برخی از مدل های هیوندای (سانتافه، توسان، سوناتا و النترا) در شبکه فروش و خدمات پس از فروش کرمان موتور خواهیم بود.
مدیرعامل کرمان موتور همچنین با اشاره به دیگر شرکای این خودروساز کرمانی، خاطرنشان کرد: همکاری با شرکت های «لیفان» و «جی.ای.سی» نیز با قدرت ادامه خواهد یافت، زیرا فراموش نمی کنیم در زمان تحریم های ناجوانمردانه غرب علیه ایران، این شرکت های چینی بودند که میدان همکاری و تولید مشترک را خالی نکردند.
وی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: پس از ماه مبارک رمضان «جک اس3» از تولیدات مشترک کرمان موتور و جی.ای.سی موتورز چین را رونمایی و معرفی خواهیم کرد.
فیروزی ادامه داد: نیمه نخست امسال، خودرو فوق با دستکم 30 درصد داخلی سازی قطعات و مجموعه های مورد استفاده به تولید انبوه خواهد رسید و به دنبال آن امسال «جک جی4» که یک سدان متوسط است معرفی و به بازار داخلی عرضه خواهد شد.
وی در پایان از ایجاد دو پایگاه اینترنتی برای کرمان موتور خبر داد که در آدرس http://kermanmotor.ir فروش و خدمات پس از فروش محصولات هیوندای در ایران و در آدرس http://kermanmotorco.com موضوع فروش و خدمات پس از فروش خودروهای 2برند لیفان و جی.ای.سی قرار دارد؛ این کار با هدف جلب رضایت حداکثری طرف های تجاری و مشتریان کرمان موتور پیاده سازی و اجرا شده است.
به گزارش ایرنا، اسفندماه سال گذشته قرارداد تولید خودروی النترا بین شرکت های خودروسازی کرمان موتور و هیوندای با حضور استاندار کرمان امضا شد.

همچنین مطالعه کنید:

رای شورای رقابت علیه انحصارطلبی اسنپ فود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه جلسه سیصد و نود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *