صفحه اصلی / تبریک امیر قطر به روحانی کشورهای حاشیه خلیج فارس را تحریک می‌کند

تبریک امیر قطر به روحانی کشورهای حاشیه خلیج فارس را تحریک می‌کند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، روزنامه الخلیج امارات مدعی شد: نیروی دریایی ایران اعلام کرد که در هفته آینده ناوگان 47 به سمت اقیانوس هند حرکت خواهد کرد تا در خلیج عدن مسقر شود و این یک گام تحریک‌آمیز از سوی ایران علیه کشورهای عربی است. هم زمان با آن شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر نیز با حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران تماس تلفنی داشت و ضمن تبریک انتخاب دوباره وی به عنوان رئیس‌جمهور ایران و تبریک حلول ماه رمضان بر راه‌های تقویت همکاری‌های مشترک تاکید کرد و گفت: روابط ما با جمهوری اسلامی ایران ریشه‌دار و تاریخی است.
الخلیج در ادامه نوشت: این موضع قطر بر این تاکید می‌کند که از برادران خود در کشورهای عربی دست کشیده است و بدون توجه به مواضع جمعی کشورهای عربی در مورد مداخله ایران در منطقه به ایران پناه برده است و این اقدام امیر قطر کشورهای حاشیه خلیج فارس را تحریک می‌کند.
 کشورهای عربی با هدایت و رهبری عربستان سعودی تلاش دارند با وجود برجام و حل و فصل مساله هسته‌ای ایران که توانست فضای ایران هراسی را در منطقه و جهان به عقب براند، بار دیگر با فشار و تزریق پول و تطمیع کشورهایی از جمله آمریکا، این فضا را علیه ایران احیا کند.
این درحالی است که کشورهای عربی منطقه مشکلات و اختلاف‌های زیادی درون خود دارند و این اختلاف‌های داخلی و منطقه‌ای فراتر از آن است که کشورهایی از جمله قطر بتوانند فضای غیر واقعی که از سوی عربستان علیه ایران ایجاد شده است را بپذیرند.

همچنین مطالعه کنید:

manufacturing

تولید باید آسان‌ترین روش کسب درآمد شود

به گزارش کسب و کار نیوز، محمودی بر شناخت بازار و نیازهای مشتریان تاکید بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *