صفحه اصلی / مسئولیت شکست با من است

مسئولیت شکست با من است

امیر حسین پیروانی پس از دیدار تیم جوانان ایران مقابل پرتغال در جام جهانی عنوان کرد: به تیم پرتغال بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. در هر سه مسابقه بازیکنان پرتلاش ظاهر شدند. ما یک تیم کم تجربه یا بهتر بگویم بی تجربه برای جام جهانی بودیم. قطعا از حضور در این مسابقات درس‌های زیادی گرفتیم. طبیعی است که خیلی ناراحتم ولی واقعیت این است که پرتغال فوتبال بهتری از ما ارائه کرد. سابقه این تیم هم این را نشان می‌دهد. ما در بخش دفاعی بسیار خوب و کم اشتباه در این بازی ظاهر شدیم. تیمی که می‌خواهد در جام جهانی به میدان برود باید اردوی طولانی مدت را سپری کند. من قبل از آغاز تورنمنت این موضوع را بیان کردم.
وی درباره بحث ویدیوچک و تغییر نظر داور گفت: در بحث ویدیو چک فیفا تصمیم گیرنده است و نظر فیفا بوده که ویدیوچک  انجام شود. امروز ویدیوچک به ضرر تیم ما بود ممکن است فردا به نفع ما باشد. این احتمال هست که از جذابیت بازی کم شود.
سرمربی تیم جوانان درباره اشتباهات فردی دروازه بان های این تیم در مسابقات اظهار کرد:فوتبال برای جوانان است و باید اشتباه باشد.باید آزمون و خطا باشد تا در نهایت باتجربه شوند. اشتباه جزیی از فوتبال هست. مسئولیت این شکست با تفکرات کادر فنی است و باید بیشتر و بهتر کار کنیم. فراموش نکنیم در جام جهانی هستیم و تیم ها با بهترین کیفیت در مسابقات حضور پیدا می کنند. از مردم ایران عذرخواهی می کنم. ما همه تلاشمان را کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم. شاید خوب بودن بچه ها سطح توقع همه را بالا برد. این تلخ ترین لحظه زندگی من است. هر چند این فوتبال است و باید آن را بپذیریم.

همچنین مطالعه کنید:

Consume ready meals

دلایل چاقی با مصرف غذاهای آماده

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت تبیان، همه می‌دانیم که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *