صفحه اصلی / پروژه های توسعه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات در اروند افتتاح شد

پروژه های توسعه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات در اروند افتتاح شد

 فتح خرمشهر در منطقه آزاد اروند افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فرینا، موعود شمخانی افزود: به مناسبت سال روز فتح خرمشهر، با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل مخابرات ایران و هیات همراه، مهم ترین پروژه های حوزه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه آزاد اروند افتتاح شد.
شمخانی گفت:  این پروژه ها از ابتدای سال ۹۵ در مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات این معاونت تعریف شده است که فرآیند اجرای آنها طبق زمان بندی تعریف شده در موعد مقرر پیش رفته و امروز شاهد افتتاح برخی از آنها و آغاز برخی دیگر از آنها با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهیم بود.
وی افزود: این پروژه ها با همکاری مشترک این سازمان و شرکت مخابرات ایران بوده که در آن موفق شدیم با استفاده از تجارب و دانش فنی آن شرکت و نیروهای متخصص این سازمان، آنها را با موفقیت به اتمام برسانیم.
معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: افتتاح فاز اول فیبرنوری خانگی (FTTH)، ایجاد ابر Wi-Fi و پوشش شبکه 4G، کلنگ زنی مرکز علمی کاربردی مخابرات، آغاز فاز دوم فیبرنوری، نظارت تصویری و هوشمند سازی شبکه حمل و نقل عمومی، از جمله پروژه هایی که قرار است با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه آزاد اروند در سال روز فتح خرمشهر  افتتاح و کلنگ زنی شوند.
شایان ذکر است که قرار است پروژه های حوزه  توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه آزاد اروند در قالب  طرح 3 خرداد تا 5 مهر به سرانجام و بهره برداری برسند.

همچنین مطالعه کنید:

rahmani

رونق تولید، گره معضلات اجتماعی و اقتصادی کشور را می گشاید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شاتا، رضا رحمانی افزود: این مراسم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *