صفحه اصلی / ونیز در کاخ باکینگهام

ونیز در کاخ باکینگهام

 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از هنر آنلاین، کاخ-موزه باکینگهام لندن نمایشگاهی از آثار نقاشان ونیزی قرن هجدهمی برپا کرده است. این نمایشگاه جمعه 19 ماه مه آغاز شده است و تا دوازدهم نوامبر 2017 در کاخ-موزه باکینگهام لندن ادامه خواهد داشت.
مخاطبان در این نمایشگاه آثاری خواهند دید از نقاشان بزرگ قرا 18 ایتالیا نظیر جیووانی آنتونیو کانال معروف به کانالتو، سباستیانو ریچی، مارکو ریچی، جیووانی باتیستا پیازتا و جان باپتیست جکسون.
جیووانی آنتونیو کانال (Giovanni Antonio Canal) معروف به کانالتو (1768-1697) نقاش بنام ایتالیایی است که تصاویری که از ونیز خلق کرده، شهرتی جهانی دارد. او بین سال‌های ۱۷۴۶ تا ۱۷۵۶ در انگلستان  زندگی کرد.
6نقاشی اول  این گزارش تصویری از اوست.
 سباستیانو ریچی (Sebastiano Ricci) نقاش ایتالیایی دوره متاخر باروک است که در سال 1659 متولد شد و به سال 1734 درگذشت. او در شیوه نقاشی فرسکو صاحب سبک بود. نقاشی هفتم از اوست.
مارکو ریچی (Marco Ricci) متولد سال 1676 و درگذشته به سال 1730 است. آثار او نیز به لحاظ تاریخی در دوره متاخر هنر باروک در ایتالیا بررسی می‌شود. نقاشی هشتم از آثار اوست.
نقاشی نهم کاری است از یکی دیگر از اساتید نقاشی ایتالیایی به نام باتیستا پیازتا. جیووانی باتیستا پیازتا (Giovanni Battista Piazzetta) متولد سال 1682 یا 1683 و متوفی به سال 1754 از مهم‌ترین نقاشان ایتالیایی روکوکو است. نقاشی‌های او با تم مذهبی شهرت دارد.
و در آخر دو اثر می‌بینید از جان باپتیست جکسون (John Baptist Jackson) . او در سال 1701 به دنیا آمد و 79 سال عمر کرد.  

همچنین مطالعه کنید:

boorse kala

ثبت معامله ۳۵ هزار تن شمش بلوم در روز چهارشنبه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بورس کالا، طی این روز و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *