صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم

روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، یحیی گل محمدی در پاسخ به این سئوال که  چه عاملی باعث شد تا فعالیت مربیگری خود را در تیم تراکتورسازی ادامه دهد، گفت: پیشنهادی از باشگاه تراکتورسازی به من رسید که  زیاد روی این پیشنهاد فکر نکردم و خیلی زود تصمیم گرفتم. این یکی از مهم‌ترین و بهترین پیشنهادهای من بود که با همه وجودم پذیرفتم و باعث افتخار هر مربی‌ای است که در این تیم با هواداران پرشور کار کند. از این تصمیمی که گرفتم خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانیم با کمک هواداران، بچه‌های تیم و عوامل باشگاه فصل موفقی پشت سر بگذاریم.
وی تاکید کرد: ما در شروع کار یک سری مشکلاتی به دلیل محرومیت‌های فیفا داریم و باید این مشکلات را خوب مدیریت کنیم. شروع فصل برای ما خیلی مهم است و باید با یک عزم و اراده بالا و تلاش مضاعف از این مرحله سخت عبور کنیم. در ۵ هفته ابتدایی ما نمی‌توانیم از بازیکنانی که امکان جذبشان را داریم، استفاده کنیم و می‌توانیم از بازیکنان فصل قبل بهره ببریم. کار سختی پیش رو داریم ولی با توجه به پتانسیل این تیم و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد و با حمایت هواداران بتوانیم موفق شویم. کار راحتی نداریم و احتیاج به حمایت‌های زیادی داریم و باید همدلی و اتحاد بیشتری در داخل و بیرون باشگاه داشته باشیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی درباره امکانات این باشگاه که صبح امروز از آن بازدید کرد، خاطرنشان ساخت: با توجه به بازدیدی که داشتیم این امکانات از خیلی از باشگاه‌ها جلوتر بود ولی نواقصی هم وجود دارد که باید برطرف کنیم تا شروع خوبی داشته باشیم. باید از همه امکانات استفاده کنیم و امیدوارم این امکانات را خیلی زود تحویل بگیریم و کار را قوی و محکم شروع کنیم.
گل محمدی درباره برنامه هایش در تراکتورسازی گفت: ما تمرینات را از ۱۹ خردادماه شروع می‌کنیم و ۶ هفته فرصت داریم تا وارد مسابقات شویم. یکی دو اردو در برنامه خواهیم داشت که ابتدای کار ما از تبریز است و امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم. امیدوارم باشگاه قرارداد بازیکنان فصل قبل را تمدید کند تا کارمان را بدون دغدغه شروع کنیم. با صحبتی که با مربیان پایه داشتم به نظر می‌رسد بازیکنان جوان خوبی در تیم‌های پایه حضور دارند که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. امیدوارم آن‌ها هم بازیکنان خوبی باشند و باعث خوشحالی من است که شنیدم چند بازیکن جوان خوب در تیم‌های پایه داریم.
وی در پایان درباره هواداران تراکتورسازی به سایت این باشگاه گفت: اطمینان دارم که جای من هر مربی دیگری هم بود فضا به‌گونه‌ای است که موردحمایت قرار می‌گرفت. هواداران خوب و پرشور تراکتور عاشقانه تیمشان را دوست دارند و از تیمشان حمایت می‌کنند. قبلاً هم دیدم که حتی در روزهایی که این تیم می‌باخت هواداران تیمشان را موردحمایت قرار می‌دادند که این نشانگر فرهنگ و شعور بالای هواداران است و خوشحالم که در تیمی حضور دارم که چنین هواداران باشخصیتی دارد.

همچنین مطالعه کنید:

حذف روزمزدها از لیست حمایتی دولت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این بین دولت اعلام کرده که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *