صفحه اصلی / امیدوارم مصاحبه بعدی‌ام، تبریک صعود باشد

امیدوارم مصاحبه بعدی‌ام، تبریک صعود باشد

پیروانی درباره دیدار روز گذشته (چهارشنبه) تیم جوانان ایران مقابل زامبیا ، بیان‌ کرد:  ما دیروز دومین بازی جام جهانی را پشت سرگذاشتیم. دیدار با زامبیا، قهرمان آفریقا را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به دو گل دست پیدا کنیم اما همان مشکلی که پیش‌بینی می‌شد  که زامبیا قدرت بدنی بالایی دارد و این مساله در تیم ما تاثیر می‌گذارد، متاسفانه اتفاق افتاد و بچه های ما به لحاظ جسمی به ویژه در جنگ های یک در مقابل یک کم می آوردند. این موضوع هر چه به اواخر بازی نزدیک می شدیم نمود بیشتری داشت.
وی  همچنین در ادامه‌ ‌اضافه کرد: در این بازی سه بازیکن آسیب دیده دادیم که در پایان مسابقه مشخص شد فشار زیادی را تحمل کرده‌اند. من واقعا از عملکرد بازیکنانم سپاسگزارم. آنها با همه وجود در زمین بازی کردند. اشتباهاتی هم هست که به دلیل جوانی بازیکنان است و این طبیعی به نظر می‌رسد و چیزی از شایستگی های بازیکنان کم نمی‌کند.
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان ایران افزود: همین حالا آرژانتین از دو بازی صفر امتیاز دارد و آلمان مدعی قهرمانی از دو بازی یک امتیاز دارد. امیدوارم مردم عزیز از بچه ها بپذیرند که مسابقات جام جهانی خیلی دشوار است و همه تیم ها با تمام وجود برای حضور در این مسابقات آماده شده اند.
پیروانی در پایان سخنان خود نیز درباره دیدار مقابل پرتغال خاطر نشان کرد: پرتغال هم تیم خوبی است. ما سعی می‌کنیم  در بازی با این تیم، ارائه گر نمایش خوبی باشیم و به دور دوم صعود کنیم. امیدوارم مصاحبه بعدی‌ام تبریک به مردم ایران بابت صعود باشد.

همچنین مطالعه کنید:

مرمت امام‌زاده سهل بن علی(ع)

پیشرفت ۶۵درصدی مرمت امام‌زاده سهل بن علی(ع) در استان مرکزی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, محسن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *