صفحه اصلی / اولین اتوبوس‌یاب آنلاین در مصر راه‌اندازی شد

اولین اتوبوس‌یاب آنلاین در مصر راه‌اندازی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از نوپانا، کشور مصر از گذشته، مقصد گردشگران زیادی بوده و جاذبه‌های گردشگری این کشور برای همه جهانیان شناخته شده است. در سال‌های گذشته و در شهرهای بزرگ این کشور مانند قاهره، دو تغییر عمده رخ داده است، یکی کاهش تعداد گردشگران به علت ناامنی‌های داخلی و دیگری افزایش حجم ترافیک شهری.
مصطفی کندیل (Mostafa Kandil)، که سابقه کار استارت‌آپی دارد، با ارائه ایده‌ای تازه، اقدام به حل معضلات ناشی از نا امنی و ترافیک کرده است. او به تازگی استارت‌آپ خود را با نام Swvl تاسیس کرده است. پروژه‌ای که در آن اتوبوس‌ها و ون‌های لوکس شرکت‌های گردشگری که یا در پارکینگ‌ها مانده‌اند یا تعداد معدودی گردشگر را جابجا می‌کنند، وارد سیستم حمل‌ونقل شهری می‌شوند و مردم می‌توانند در مسیرهای مشترک گردشگری، از آنها استفاده کنند.
کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن Swvl، اتوبوس‌های لوکسی سوار شوند که تا ۷۰ درصد ارزان‌تر از دیگر سرویس‌های حمل‌ونقل است. این طرح در ابتدا فقط در شهر قاهره عملی می‌شود و آنها قصد دارند علاوه بر دیگر شهرهای مصر، به کشورهای اطراف نیز سرویس ارائه دهند.
با این استارت‌آپ، از حجم ترافیک شهری کاسته شده، گردشگران در ترافیک نمی‌مانند و مردم هم می‌توانند سفرهای ارزان و با کیفیتی را تجربه کنند. ایده اتوبوس آنلاین برای شرکت‌های گردشگری نیز درآمد خوبی ایجاد می‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

بازار بی رونق خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز در واقع مشتریان با وجود نزولی شدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *