صفحه اصلی / بازگشت کی‌روش به تهران

بازگشت کی‌روش به تهران

کارلوس کی روش آخرین بار اوایل اردیبهشت ماه در تهران رویت شد و بعد از آن بار دیگر برای گذراندن مرخصی ایران را ترک کرد تا بعد از استراحتی طولانی برای برپایی اردوی آماده سازی خردادماه تیم ملی آماده شود.
سرمربی پرتغالی که در سال های حضور در راس کادر فنی تیم ملی نشان داده هرگاه فرصت به دست بیاورد برای استراحت و گذراندن وقت راهی اروپا می شود این بار هم از فرصت چند هفته ای تا قبل از بازی حساس روز هفتم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به پرتغال بازگشت و در آستانه آغاز اردوی آماده سازی تیم ملی برای سفر به اتریش صبح امروز از طریق دبی وارد تهران شد.
کارلوس کی روش آخرین بار اوایل اردیبهشت ماه در تهران حاضر شده بود تا در نشستی با روسای فدراسیون فوتبال برنامه های برپایی اردو و بازی های تدارکاتی را تنظیم کند که بعد از تنظیم برنامه های خود دوباره تهران را ترک کرد و ترجیح داد مثل همیشه دستیاران خود را برای نظارت بر بازی های لیگ برتر همچنین لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه بفرستد.
در حالی که اردوی تیم ملی از دهم خردادماه استارت می خورد تا ملی پوشان راهی اردوی اتریش شوند و برای بازی دوستانه با مونته نگرو آماده شوند بازگشت کارلوس کی روش به تهران می تواند این نوید را بدهد که سرمربی تیم ملی دو بازی استقلال و پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در هفته جاری را از نزدیک تماشا خواهد کرد تا بعد از مدت ها در ورزشگاه آزادی رویت شود.
حضور کی روش در تهران همچنین می تواند به تمام ابهاماتی که در این چند هفته در خصوص کادر فنی و سرپرستی تیم ملی وجود داشت ، پایان دهد بلکه بحث دستیاران ایرانی و سرپرست جدید مختومه شود گرچه گفته می شود پیرمرد پرتغالی چندان تمایلی به اضافه کردن مربی داخلی به جمع دستیارانش ندارد.

همچنین مطالعه کنید:

rahmani

رونق تولید، گره معضلات اجتماعی و اقتصادی کشور را می گشاید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شاتا، رضا رحمانی افزود: این مراسم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *