صفحه اصلی / پیدا شدن سوسک در این برند مشهور شکلات

پیدا شدن سوسک در این برند مشهور شکلات

یک مرد استرالیایی با انتشار تصاویری ادعا کرده است زمانی که می‌خواسته شکلات ورقه‌ای متعلق به برند مشهور M&M را مصرف کند داخل آن یک سوسک مرده پیدا کرده است.
این مرد پس از این اتفاق چندین بار با شعبه این برند مشهور در استرالیا مکاتبه کرده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شده است، اما مسئولین M&M به مکاتبه‌های او پاسخ نداده‌اند به همین دلیل او عکس‌های گرفته شده از شکلات خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.
پس از انتشار این عکس یکی از مقامات شرکت Mars اعلام کرده‌اند که وجود این سوسک در شکلات غیر ممکن است و حتماً پس از باز کردن پوشش کاغذی داخل آن رفته است.
مقامات این شرکت برای روشن شدن قضیه از یک حشره شناس برای بررسی وجود سوسک و شناسایی نوع آن کمک گرفته‌اند، این حشره شناسان مدعی شدند نوع خاص سوسک، بومی منطقه‌ای که کارخانه شکلات در آن قرار دارد نبوده و به همین دلیل وجود آن در شکلات غیر ممکن است.
همچنین مدیر کارخانه تولید شکلات M&M گفت با توجه به این که هر یک از بلوک‌های شکلاتی ما قبل از بسته‌بندی و حمل تحت کنترل کیفیت تست ایمنی و آزمایش میکروبیولوژی قرار می‌گیرد، از این جهت احتمال می‌رود پس از باز شدن محصول این حشره وارد بسته شکلات شده باشد.
این مرد که پیش از دیدن سوسک چهار ورق از همان جعبه شکلات را خورده، خواستار رسیدگی به این مسئله شد.

همچنین مطالعه کنید:

گرانی چندباره لبنیات

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی که نرخ فرآورده های لبنی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *