صفحه اصلی / مذاکره برای قراردادهای نفتی، جنگ میان منطق‌هاست

مذاکره برای قراردادهای نفتی، جنگ میان منطق‌هاست

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا، سید نصرالله ابراهیمی امروز (شنبه، 23 اردیبهشت‌ماه) در کارگاه آموزشی مهارت‌های مذاکرات بین‌المللی در قراردادهای صنعت نفت و گاز با بیان این‌که در حین مذاکره نیروهای توانمند به خوبی مشخص می‌شوند، گفت: صنعت نفت و گاز امروز به دنیایی منطقی تبدیل شده است، بر همین اساس باید در این مذاکرات نقطه تعادل را در نظر گرفت.
وی افزود: مذاکره برای قراردادهای نفتی جنگ منطق‌هاست، ممکن است و منفعت ما با سود و منفعت دیگری گره نخورد، از این رو باید همیشه در مذاکرات نقطه تعادل در نظر گرفته شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران تصریح کرد: مذاکره برای قراردادهای نفتی به دانش و تجربه کافی نیازمند است، افرادی که خود را برای مذاکره در قراردادهای نفتی آماده می‌کنند باید بدانند که مذاکره روی تفاهم‌نامه‌ها انجام می‌شود، سرمایه گذاری‌های نفتی ابتدا با تفاهم‌نامه آغاز می‌شود، هرگاه دوطرف با یکدیگر همسو شوند وارد مرحله قرارداد خواهند شد.
ابراهیمی با بیان این‌که مذاکره در قراردادهای نفتی امری همیشگی و ثابتی نیست عنوان کرد: قراردادهای نفتی از ویژگی برخوردار است که ممکن است با تغییراتی همرا باشد، از این رو مذاکره برای این قراردادها نیز با تغییر و تحول همراه است.
کارگاه آموزشی مهارت‌های مذاکرات بین‌المللی در قراردادهای صنعت نفت و گاز، امروز در محل ساختمان صندوق‌های بازنشستگی صنعت برگزار شد.

همچنین مطالعه کنید:

رقابت دولتی ها برای سهم خواهی از استارت آپ ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در این دیدار نخبگان مسائل و مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *