صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی ایلام از ابتدای سال ۹۶

آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی ایلام از ابتدای سال ۹۶

 از انجام روکش آسفالت ۸۰ کیلومتر دیگر تا پایان امسال خبرداد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه وشهرسازی ایلام، سیدکمال‌الدین میرجعفریان، مدیرکل راه و شهرسازی استان عنوان کرد: ۸۰ کیلومتر راه روستایی استان تا پایان سال مورد روکش آسفالت قرار می‌گیرد.
مدیرکل راه وشهرسازی استان دراین خصوص گفت: برای سال ۱۳۹۶ برنامه‌ریزی برای روکش آسفالت بیش از ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان از طرف این اداره‌کل صورت گرفته و تاکنون که کمتر از دو ماه از سال را سپری کرده‌ایم ۲۰ کیلومتر از این راه‌ها مورد روکش آسفالت قرار گرفته است.
میرجعفریان خاطرنشان کرد: در مدت مذکور راه‌های روستایی زید و زرانگوش شهرستان بدره، شیخ مکان، مهتابی و پشته‌ماژین دره شهرو گنداب، انجیره، چم‌کبود، ژیور و گل‌گل شهرستان آبدانان روکش آسفالت شده که اعتبار هزینه شده آنها بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال است.
مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام افزود: با بهبود شرایط جوی در سایر شهرستان‌های استان عملیات روکش آسفالت بیش از ۸۰ کیلومتر راه روستایی ایلام در دستور کار قرار دارد که با تامین قیر یارانه‌ای مورد نیاز به انجام خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

کاهش ۴۸ درصدی زیان سایپا در سه ماه نخست سال

به گزارش کسب و کار نیوز، این شرکت در ۳ ماهه نخست سال قبل به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *