صفحه اصلی / سیمان دیلمان یکی از بهترین سیمان‌های تولیدی خاورمیانه است

سیمان دیلمان یکی از بهترین سیمان‌های تولیدی خاورمیانه است

از مواد اولیه که در کوه‌های زیبای این منطقه مدفون است، استخراج و تولید می‌شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ماین نیوز، نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار گیلان و با حضور معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی عصر امروز در کارخانه سیمان گیلان سبز دیلمان برگزار شد.
دکتر محمدعلی نجفی، استاندار گیلان در این جلسه گفت: در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» یکی از اهداف برگزاری جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی در کارخانجات صنعتی و واحدهای تولیدی، رفع موانع و مشکلات آن مجموعه است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه سیمان سبز دیلمان تولید کننده یکی از بهترین سیمان‌های تولیدی منطقه و خاورمیانه است، افزود: این سیمان از مواد اولیه که در کوه‌های زیبای این منطقه مدفون است، استخراج و تولید می‌شود.
نماینده عالی دولت در گیلان به اهمیت بالای این کارخانه برای استان اشاره و خاطرنشان کرد: در این میان مشکلاتی برای مردم منطقه از جهت جاده‌های دسترسی این کارخانه مطرح بود که در این خصوص طی سال‌های اخیر در جلسات مختلف و بویژه در روزهای اخیر اقدامات و پیگیری‌های مختلف انجام شد.
وی به دیدار خود با اعضای ایمیدرو و مدیرعامل صندوق توسعه ملی در خصوص مشکلات این کارخانه اشاره کرد و افزود:‌ در آینده‌ای نزدیک با برطرف شدن مشکلات جاده‌های منتهی به این کارخانه، امیدواریم شاهد کاهش مشکلات مردم، افزایش تولید و صادرات کارخانه و شکوفایی بیش از پیش آن باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *