صفحه اصلی / استقبال از سرمایه‌گذاری فرانسوی‌ها در گردشگری اصفهان

استقبال از سرمایه‌گذاری فرانسوی‌ها در گردشگری اصفهان

به گزارش کسب و کار نیوز به  نقل ازپایگاه خبری اتاق ایران،  نایب رئیس اتاق اصفهان خواستار برقراری روابط نزدیک تجاری و سرمایه‌گذاری مرکز تجاری فرانسه و اتاق اصفهان شد.
مصطفی رناسی در دیدار با نماینده مرکز تجاری فرانسه در تهران گردشگری را یکی از بخش‌های مهم اقتصادی اصفهان برشمرد و گفت: استان اصفهان از سرمایه‌گذاران فرانسوی در زمینه هتل‌سازی و ساخت مراکز اقامتی استقبال می‌کند.
رناسی به سرمایه‌گذاری شرکت ونسی فرانسه در طرح توسعه فرودگاه اصفهان اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های اقتصادی استان می‌تواند زمینه همکاری اصفهان و فرانسه را تقویت سازد.
وی با اشاره به سفر هیات‌های تجاری اتاق اصفهان به  فرانسه گفت:استان اصفهان می‌تواند در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و خدمات گردشگری همکاری نزدیکی با فرانسه داشته باشد.
نماینده مرکز تجاری فرانسه در تهران  در این جلسه گفت: بیش از 40 هزار شرکت فرانسوی اعم از ایرباس، توتال، رنو، پژو و غیره در این مرکز عضویت دارند و این مرکز به‌صورت کاملا مستقل از دولت فعالیت می‌کند.
کاترین دورگنس ارایه خدمات فنی و مهندسی در ساخت جاده، مترو، راه‌آهن، برق و الکترونیک را از ظرفیت‌های همکاری مرکز تجاری فرانسه برشمرد و گفت: ایران یکی از کشورهای مهم موردتوجه این مرکز است.
دورگنس خواستار معرفی نیازها و توانمندهای واحدهای تولیدی استان اصفهان شد و گفت: مرکز تجاری فرانسه در ایران می‌تواند زمینه تامین نیازهای این واحدها را فراهم سازد.
وی از اعزام دو هیات تجاری بلندپایه فرانسوی طی خرداد و تیر به اصفهان خبر داد و گفت:در این هیات مدیران شرکت‌های بزرگ فرانسوی به اصفهان سفر می‌کنند.
 مشاور عالی اتاق اصفهان در این دیدار گفت: در سند آمایش سرزمین اصفهان صنعت پیشنهادی گردشگری است و شرکت‌های فرانسوی می‌تواند در این بخش سرمایه‌گذاری کنند.
علی نادری، اصفهان را مرکز توریسم ایران برشمرد و گفت: راه‌اندازی خط هوایی مستقیم پاریس– اصفهان، همکاری آژانس‌های گردشگری دو طرف و تبادل دانشجو بین اصفهان و پاریس می‌تواند به نزدیک شدن روابط اقتصادی دو طرف کمک کند.
نادری اصفهان را بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ‌های تزیینی خاورمیانه معرفی کرد و گفت:پاریس و اصفهان می‌توانند در زمینه مصالح ساختمانی ،محصولات کشاورزی و کالاهای صنعتی  همکاری نزدیکی داشته باشند.
مدف (انجمن کارفرمایان فرانسه) قرار است مرکزی تجاری در تهران ایجاد کند.

همچنین مطالعه کنید:

kararfarini

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه پارک علم و فناوری خراسان رضوی، دانشگاه حکیم سبزواری و بخش خصوصی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر مولوی رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *