صفحه اصلی / بهره‌برداری از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان با حضور وزیر بهداشت

بهره‌برداری از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان با حضور وزیر بهداشت

 خبر داد و گفت: با توجه به کمبودهای شهرستان و نیازهای شهرستان با احداث این بیمارستان نیازهای بوکان را برای سال‌های مدید می‌توانیم پاسخگو باشیم.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی, محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی درباره افتتاح بیمارستان بوکان که امروز ۱۶ اردیبهشت‌ماه با حضور قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان آذربایجان غربی افتتاح شد، گفت: امروز، طرح توسعه بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان استان افتتاح می‌شود.
مدیرعامل سازمان مجری و تاسیسات عمومی و دولتی افزود: طرح توسعه بیمارستان بوکان در زمینی به مساحت ۲.۵ هکتار در محوطه بیمارستان موجود ساخته می‌شود. در طراحی این بیمارستان به نحوی عمل شده است که کمبودهای بیمارستان موجود را در بیمارستان تازه بهره‌برداری شده جبران  و تامین کنیم.
علیزاده ادامه داد: بیمارستان شهید قلی پور در کنار بیمارستان قبلی بوکان و در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۳۰۰ مترمربع ساخته شده که ۹۸ تخت بستری را با توجه به نیازهای شهرستان تامین می‌کند. همچنین با توجه به نیازهای منطقه ۴۰ تخت مراقبت ویژه CCU، ICU در ساختمان جدید در نظر گرفته شده است و مجموعا ۳ میلیاردتومان جهت احداث بیمارستان شهید قلی‌پور هزینه شده است.
وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد با توجه به کمبودهای شهرستان و نیازهای شهرستان با احداث این بیمارستان نیازهای بوکان را برای سال‌های مدید می‌توانیم پاسخگو باشیم.
علیزاده گفت: بیمارستان به صورت general  طراحی شده است. ساخت بیمارستان نیز از سال ۸۸ آغاز شد که امروز به بهره‌برداری می‌رسد.

همچنین مطالعه کنید:

bankha

بیمه حساب های بانکی میلیاردی

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، طی سال‌های اخیر کلاه‌برداری‌های الکترونیک به‌روش‌های مختلف از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *