صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آسمان ایران از فردا بارانی می شود

آسمان ایران از فردا بارانی می شود

 و بخش هایی از استان خوزستان و چهارمحال بختیاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از سازمان هواشناسی، این سامانه بارشی استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، و بخش هایی از استان های خوزستان و چهار محال بختیاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
بر اساس همین گزارش، این سامانه بارشی از روز شنبه مناطق وسیع تری از بخش های مرکزی و استان های ساحلی خزر را در بر خواهد گرفت.
در همین حال، سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ امروز شرایط برای بارندگی در بخش هایی از دامنه های زاگرس، دامنه های جنوبی البرز و شرق کشور مهیاست ، بنابراین مناطقی از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات قزوین، البرز، شمال تهران و همچنین بخش هایی از استان های لرستان و همدان بارندگی خواهند داشت.
همچنین، فردا از ساعات عصر سامانه ای دیگر از شمال غرب و غرب وارد کشور می شود ضمن اینکه در استان های ساحلی خزر قدری بر میزان دمای هوا افزوده می شود اما از روز شنبه به تدریج هوای سرد در استان های ساحلی خزر تاثیرگذار خواهد بود و از میزان دمای هوا کاسته می شود.
بارش ها روز شنبه در استان های ساحلی به ویژه در غرب سواحل دریای خزر تقویت می شود.
 
در همین حال، پدیده غالب در نیمه شرقی کشور وزش باد در خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان خواهد بود.
 

همچنین مطالعه کنید:

افت ۸هزار واحدی نماگر بورس در آغاز معاملات

به گزارش کسب و کار نیوز، شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *