صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بازرسی‌ از بازارهای کردستان از مرز ۱۲ هزار مورد گذشت

بازرسی‌ از بازارهای کردستان از مرز ۱۲ هزار مورد گذشت

فرزاد سردارزاده با بیان کشف ۴۶۶ مورد تخلف در این بازرسی‌ها، اظهار کرد: در این رابطه ۴۱۹ فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل شده است.
وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت بوده که در این پرونده‌ها در مجموع  6 میلیارد و ۳۳۲ میلیون هزار یال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
سرپرست اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۳۸۹ مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها ۱۶۳ مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و… واحدهای مختلف صنفی مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع داده و یا به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

همچنین مطالعه کنید:

هتل

گران‌فروشی هتل‌ها ممنوع

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، جمشید حمزه‌زاده با بیان این‌که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *