صفحه اصلی / اسلایدر / پرداخت پاداش صرفه جویی به یک میلیون مشترک برق پایتخت
پرداخت پاداش صرفه جویی به یک میلیون مشترک برق پایتخت

پرداخت پاداش صرفه جویی به یک میلیون مشترک برق پایتخت

کسب و کار نیوز- مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این که یک میلیون مشترک خانگی این شرکت در قبوض تیر ماه خود پاداش صرفه جویی دریافت کرده اند، پیش بینی کرد تعداد مشترکانی که مشمول دریافت پاداش صرفه جویی خواهند شد، به دو برابر افزایش یابد.

به گزارش کسب و کار نیوز ، کامبیز ناظریان، مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران بزرگ با قدردانی از همکاری ارزنده مشترکان برق پایتخت گفت: تا امروز یک میلیون مشترک خانگی در شهر تهران بر روی قبوض برق خود پاداش صرفه جویی دریافت کرده اند و پیش بینی می شود این رقم به زودی به دو میلیون اشتراک افزایش یابد.

وی با اعلام عبور اوج مصرف برق از مرز ٧٧ هزار مگاوات به عنوان رکوردی جدید در صنعت برق کشور؛ همراهی مشترکان را مولفه مهمی در مدیریت پایداری شبکه دانست و گفت: استفاده از دور کند کولرهای آبی و تنظیم دمای سامانه های سرمایشی بر روی اعداد ٢۵ و ٢۴ درجه سانتی گراد در کاهش بار شبکه در ساعات اوج بار تاثیر بسیار زیادی دارد.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع نیاز مصرف ساعات اوج شبکه برق شهر تهران با رقمی معادل ۵ هزار و ۲۲۰ مگاوات طی روز جاری، حدود ٢ هزار و ۴۰۰ مگاوات مربوط به سامانه های سرمایشی است لذا مشترکان می توانند با کمی مدیریت رفتار مصرف تاثیر زیادی در حفظ پایداری شبکه برق داشته باشند.

مدیرعامل توزیع برق تهران بزرگ همچنین همکاری مشترکان اداری را در اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق شایسته دانست و گفت: با همکاری ادارات، کاهش بار شبکه به میزان ١٣� مگاوات میسر شده و انتظار می رود تمامی مشترکان اداری استفاده از مولدهای برق را به منظور کاهش مصرف برق مطابق با ابلاغیه هیات وزیران در دستور کار خود قرار دهند. وی در عین حال تصریح کرد: امروز نیز برق ۵� مشترک اداری به دلیل بی توجهی به ابلاغیه هیات وزیران و خودداری از کاهش مصرف برق با اخطار قبلی قطع شد.

همچنین مطالعه کنید:

فعالیت ۳ صندوق سرمایه‌گذاری چند بخشی در بازار سرمایه

به گزارش کسب و کار نیوز ، سیاوش پرویزی نژاد رئیس اداره امور صندوق‌های سرمایه‌گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.