صفحه اصلی / اسلایدر / سقف پرداخت ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک ۳۰ میلیارد تومان است
سقف پرداخت ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک ۳۰ میلیارد تومان است

سقف پرداخت ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک ۳۰ میلیارد تومان است

کسب و کار نیوز- مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک گفت: ضمانت‌نامه‌های اعتباری را از طریق اعتبار سنجی پرداخت خواهیم کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز ، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در برنامه رادیو اقتصاد در خصوص سقف مبلغ ضمانت نامه تعهد پرداخت برای واحد‌های تولید کوچک گفت: باتوجه به اینکه در سنوات گذشته افزایش قیمت‌ها را داشتیم و همچنین باتوجه به افزایشی بودن نرخ ارز طبیعتا نگاه واحد‌های صنعتی به منابع مالی افزایش پیدا خواهد کرد.

او افزود: در سنوات گذشته صندوق در دومرحله مبالغ ضمانت‌ها را افزایش داد و از ابتدای سال هم ما مبالغ ضمانت‌ها را در بخش اعتباری و پیمانکاری دوبرابر کردیم. مقیسه بیان کرد: تا پایان سال گذشته ضمانت‌نامه‌های اعتباری ۵ میلیارد تومان بود ولی از ابتدای سال به ۱۰ میلیارد تومان افزایش یافته است و ضمانت‌نامه‌های پیمانکاری هم از ۱۰ میلیارد تومان به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

او گفت: بنابراین سقف ضمانت‌نامه واحد‌های کوچک صنعتی ۳۰ میلیارد تومان است که از این رقم ۲۰ میلیارد تومان پیمانکاری و ۱۰ میلیارد تومان هم ضمانت‌نامه‌های اعتباری خواهد بود. ضمانت‌نامه‌های اعتباری را از طریق اعتبار سنجی پرداخت خواهیم کرد.

همچنین مطالعه کنید:

تخصیص ۸۵ هزار قطعه زمین به روستاییان در قالب طرح مهاجرت معکوس

به گزارش کسب و کار نیوز، الحاق اراضی و تخصیص آن به متقاضیان در روستاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.