صفحه اصلی / اسلایدر / سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیاردی تعاونی‌های مسکن تهران در دولت سیزدهم
سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیاردی تعاونی‌های مسکن تهران در دولت سیزدهم

سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیاردی تعاونی‌های مسکن تهران در دولت سیزدهم

کسب و کار نیوز- سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، از سرمایه گذاری ۳ هزار و ۷۰۱ میلیارد ریالی در بخش تعاونی‌های مسکن در استان تهران طی فعالیت دولت سیزدهم خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، «محمد آذرپناه» با اشاره به تاسیس ۱۳۳ شرکت تعاونی مسکن با ۱۵ هزار و ۶۶۰ عضو در این مدت، افزود: این شرکت ها با ایجاد ۲ هزار و ۵۱۴ فرصت شغلی، نقش مهمی در رونق اشتغالزایی و توسعه بخش مسکن در استان تهران ایفا کرده‌اند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: حمایت از تعاونی ها به ویژه تعاونی های مسکن از جمله اولویت های اصلی دولت سیزدهم است؛ در این راستا، تسهیلات و اعتبارات مختلفی به این تعاونی ها اختصاص یافته است تا بتوانند فعالیت های خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

آذرپناه با بیان اینکه تعاونی ها از جمله بسترهای مناسب برای مشارکت مردم در امور اقتصادی و اجتماعی هستند، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم مصمم است با حمایت از تعاونی‌ها، زمینه را برای تحقق عدالت اجتماعی و توسعه پایدار در کشور فراهم کند.

وی در پایان از همه کسانی که در تاسیس و فعالیت تعاونی‌های مسکن در استان تهران مشارکت داشته اند، قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همدلی همه، شاهد رونق روزافزون این بخش در استان تهران باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

عملیات بزرگ حج تمتع ۱۴۰۳ پایان یافت

به گزارش کسب و کار نیوز ، کاپیتان «شمس‌الدین فرزادی پور» با اعلام این خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.