صفحه اصلی / اسلایدر / در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۳ عملیاتی شد/حضور بیش از ۳ هزار سهامدار در ۴۵ مجمع از طریق سامانه دیما
در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۳ عملیاتی شد/حضور بیش از ۳ هزار سهامدار در ۴۵ مجمع از طریق سامانه دیما

در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۳ عملیاتی شد/حضور بیش از ۳ هزار سهامدار در ۴۵ مجمع از طریق سامانه دیما

کسب و کار نیوز- مسئول برگزاری مجامع الکترونیک شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص برگزاری مجامع به شکل الکترونیکی در بستر دیما نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، پوریا خاوری، مسئول برگزاری مجامع الکترونیک شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: امروز در خصوص سامانه دیما مطالب منتشر شده مبنی بر این که این سامانه با مشکل مواجه است، مجامع شرکت البرز دارو با موفقیت از طریق بستر سامانه دیما برگزار شد.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: در خصوص مجمع مطرح شده هم باید گفت، همان زمان انتشار خبر، مجمع در حال برگزاری بود و نزدیک به ۶۵ درصد سهامداران سهامداران در مجمع الکترونیکی حضور داشتند. همچنین ۹۹ درصد از سهامداران حاضر در مجمع در تمام رای گیری دستور جلسات مشارکت کردند و طبق زمانبندی، مجمع در زمان مقرر توسط هیات رئیسه محترم اعلام رسمیت، رای گیری وخاتمه یافت.

او افزود: از ابتدای امسال ۴۵ مجمع الکترونیکی با موفقیت برگزار و بیش از سه هزار نفر در این مجامع بصورت برخط حضور داشتند و پخش زنده مجمع را مشاهده، سوالات خود را مطرح و در رای گیری الکترونیکی مشارکت نمودند.

در نهایت او خاطر نشان کرد: تیم فنی و توسعه سامانه دیما پذیرای پیشنهادات سازنده و نقد‌های منصفانه کلیه ذی نفعان، به جهت بهبود مستمر کارایی سامانه دیما است.

همچنین مطالعه کنید:

۱۰۰ درصد صدور مجوزهای بخش کشاورزی الکترونیکی است

به گزارش کسب و کار نیوز ، حجت علی محمدی رئیس نظام مهندسی کشاورزی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.