صفحه اصلی / اسلایدر / احیای ۸۷۷۰ واحد راکد و نیمه فعال در دولت سیزدهم
احیای ۸۷۷۰ واحد راکد و نیمه فعال در دولت سیزدهم

احیای ۸۷۷۰ واحد راکد و نیمه فعال در دولت سیزدهم

کسب و کار نیوز- نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی از احیای ۸۷۷۰ واحد تولیدی خبر داد و گفت: برای احیا این واحدها ماهانه ۱۰ همت از طریق خط اعتباری به صنایع پایین دستی پتروشیمی و فولاد تزریق می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز ، سیدامیرحسین مدنی نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی در جشن احیای ۳۹۵ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال مازندران که در سفر رئیس جمهور به این استان برگزار شد، گفت: با احیای ۳۹۵ در استان مازندران حدود ۱۶ همت سرمایه احیا و برای بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه ۸۷۷۰ واحد تولیدی در دولت سیزدهم احیا شده، افزود: ماهانه حدود ۱۰ همت از طریق خط اعتباری به صنایع پایین دستی پتروشیمی و فولاد منابع تزریق می‌شود که واحدهای نیمه فعال بسیاری نیز از این طریق احیا شده است.

نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی خاطرنشان کرد: پیرو دستور رئیس جمهور در سفر به سمنان، کارگروه احیای واحدهای تولیدی تحت تملک بانک‌ها تشکیل شد؛ همچنین با همکاری نهادهای مختلف پیگیر نوسازی ماشین آلات صنعتی هستیم تا بتوانیم تعداد قابل توجهی واحد تولیدی از این طریق احیا کنیم‌.

همچنین مطالعه کنید:

رشد ۲۸ درصدی صادرات محصولات کشاورزی در سال جاری

به گزارش کسب و کار نیوز ، محمد رضوانی فر با اشاره به رشد امیدوار کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.