چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اصلی / اسلایدر / حمایت از شرکت‌های ایرانی ساخت هواپیما آغاز شد
حمایت از شرکت‌های ایرانی ساخت هواپیما آغاز شد

حمایت از شرکت‌های ایرانی ساخت هواپیما آغاز شد

کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: پرداخت تسهیلات تا سقف ۱۵ میلیارد تومان از سوی سازمان هواپیمایی برای شرکت‌های ایرانی در حوزه ساخت هواپیما وقطعات در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش کسب و کار نیوز، یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، تقویت ناوگان هوایی کشور و نوسازی ناوگان، سازمان هواپیمایی کشوری با همکاری صندوق کار آفرینی امید و بعد از تشکیل کار گروه تدوین دستورالعمل و بررسی صلاحیت متقاضیان، اقدام به پرداخت تسهیلات حمایتی می نماید.

به گفته وی در راستای مقابله اثربخش‌تر با محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی این صنعت ابرفناورانه و پیشران، سازمان هواپیمایی کشوری بعنوان نماینده حاکمیت در این بخش در نظر دارد افزون بر راهبری‌، پشتیبانی‌ و مشاوره‌های فنی ارائه شده، بستر حمایتی هدفمند جدیدی را برای گسترش فعالیت‌های آنان ایجاد کند.

او می گوید: در این راستا اعطای تسهیلات حمایتی به شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفته است.

یازرلو در خصوص میزان تسهیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان در این حوزه گفت: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده بسته به نوع، ماهیت و حجم پروژه‌های تعریف شده متغیر بوده و سقف آن با تشخیص سازمان هواپیمایی و صندوق تا ۱۵ میلیارد تومان می باشد که بعد از سیر فرآیند مربوطه قابل پرداخت خواهد بود.

او یاد آور شد: از شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت هوانوردی کشور که حائز شرایط لازم می باشند دعوت می‌شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و آگاهی از شرایط و نحوه دریافت تسهیلات و همچنین نحوه ارائه درخواست به‌منظور انجام پروژه‌های مورد نظر در این حوزه به پورتال سازمان هواپیمایی کشوری B۲n.ir/caa۱ مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

دلایل قانونی اعتراض شدید مشاوران املاک به «سامانه خودنویس»

به گزارش کسب و کار نیوز ، مهرداد آرمان در گفت و گو با پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.