صفحه اصلی / اسلایدر / ریزش سنگین قیمت خودرو در بازار/ این خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد
ریزش سنگین قیمت خودرو در بازار/ این خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد

ریزش سنگین قیمت خودرو در بازار/ این خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد

کسب و کار نیوز- همزمان با آغاز مرحله چهارم فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه فروش خودرو، قیمت خودروهای خارجی نیز در بازار ایران ارزان شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، بررسی‌ها نشان می‌دهد که در بازار خودرو ام وی ام X22 دنده ای اسپرت لاکچری مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی، با قیمت ۷۲۰ میلیون تومان رسیده است.

ام وی ام X22 PRO دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۸۱۵ میلیون تومان رسیده است. اما ب ام و X1۲۵ مدل ۲۰۱۷ در بازار ۵۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشت و قیمت آن به ۸ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسید. ب ام و سری ۵ سدان ۵۳۰i مدل ۲۰۱۸ در بازار ۵۰ میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به قیمت ۱۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است.

در این میان، بنز کلاس E E200 مدل ۲۰۱۸ در بازار ۵۰ میلیون تومان افت قیمت داشته و به قیمت ۱۳ میلیارد تومان فروخته می‌شود. پورشه ماکان مدل ۲۰۱۸ هم ۱۸ میلیارد تومان قیمت دارد. بنا به این گزارش، قیمت تویوتا C-HR در بازار خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد و به ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید. همچنین لکسوس NX۳۰۰ افت ۵۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و در بازار خودرو ۸ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

در همین حال، رنو کولیوس در بازار خودرو افت ۵۰ میلیونی داشت. رنو تالیسمان نیز به ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسید که افت قیمت ۵۰ میلیونی داشت.

همچنین مطالعه کنید:

پرداخت نیمی از سود سهام عدالت تا پایان آذرماه

به گزارش کسب و کار نیوز، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.