صفحه اصلی / اسلایدر / موافقت هیات واگذاری با اختصاص درصدی از سهام سرخابی‌ها به کارکنان
موافقت هیات واگذاری با اختصاص درصدی از سهام سرخابی‌ها به کارکنان

موافقت هیات واگذاری با اختصاص درصدی از سهام سرخابی‌ها به کارکنان

کسب و کار نیوز- رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: درباره بخشی از سهام ترجیحی استقلال و پرسپولیس، هفته گذشته در هیات واگذاری موافقت شد که درصدی از سهام این دو باشگاه بر اساس ضوابط قانونی به کارکنان و مدیران تخصصی واگذار شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، مالک رحمتی در خصوص واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از مدتی قبل توسط سازمان خصوصی سازی عرضه شده است.

رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه در مرحله جدید این واگذاری ها به دنبال اهلیت سنجی خریداران هستیم، اظهار کرد: در واقع در این راستا اهلیت خریداران بیشتر از قیمت گذاری برای خصوصی سازی اهمیت دارد، چرا که کسانی که خریداران این دو باشگاه بزرگ با جامعه طرفداران زیادی که در کشور دارد، هستند باید از اهلیت کافی برای این مساله برخوردار باشند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه بیان کرد: در کنار پیگیری مسئله اهلیت واگذاری سهام این دو باشگاه یکی از امتیازاتی که در هیات واگذاری برای این دو باشگاه قائل شده اند، واگذاری بخشی از سهام این دو باشگاه به تعاونی هاست؛ اگر تعاونی‌های بزرگ با سرمایه قابل توجه شکل بگیرند و صلاحیت و توانمندی لازم برای برای واگذاری بخشی از سهام این دو باشگاه را به عنوان مثال در حد ۵ درصد هم داشته باشند، سازمان خصوصی سازی آمادگی فراهم کردن میدان برای ورود این تعاونی ها را دارد.

رحمتی همچنین خبر داد: خبر خوش دیگر برای کارکنان و مدیران این دو باشگاه است؛ درباره بخشی از سهام ترجیحی که همواره در واگذاری ها به مدیران تخصصی واگذار می شد هفته گذشته در هیات واگذاری اصل ۴۴ موافقت شد که درصدی از سهام این دو باشگاه بر اساس ضوابط قانونی به کارکنان و مدیران تخصصی واگذار شود.

همچنین مطالعه کنید:

پلتفرم‌های مارکت پِلیس برای خریداران کالاهای آنلاین چه سودی دارند؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، در دنیای آنلاین اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.