صفحه اصلی / اسلایدر / ۱۴۰۰ بنگاه مشاور املاک غیر مجاز در تهران پلمب شد
۱۴۰۰ بنگاه مشاور املاک غیر مجاز در تهران پلمب شد

۱۴۰۰ بنگاه مشاور املاک غیر مجاز در تهران پلمب شد

کسب و کار نیوز- مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: ۱۴۰۰ مشاور املاک غیر مجاز در تهران به دلیل تخلفات صورت گرفته پلمب شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین جنتی گفت: در حال حاضر بازرسی از بنگاه های غیر مجاز را از شهرهای پردیس و پرند و خود شهر تهران آغاز کرده ایم و این روند بازرسی ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت به طوری که تا به امروز ۱۴۰۰ بنگاه املاک غیر مجاز را پلمب کرده ایم.

به گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران، برخی از این بنگاه های مشاور املاک پروانه فعالیت نداشته و برخی از مشاوران املاک هم مجوز داشته اما فعالیت غیر قانونی انجام می دادند.

او می گوید: برخی از مشاوران املاک اقدام به فعالیت های غیر قانونی و سوداگری می کردند که همین امر خود آسیب های زیادی به بازار مسکن وارد می کرد بر این اساس پیگیری ها برای شناسایی خانه های خالی تا آخرین لحظه و ریشه کن شدن سوداگری ادامه خواهد داشت. تا به امروز بنگاه هایی که فعالیت غیر مجاز داشتند را ۸۰۰ میلیارد ریال جریمه کرده ایم و این پیگیری ها برای تخلفات بنگاه ها همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: بازرسی ها به صورت حضوری و غیر حضوری ادامه دارد و تا به امروز هم ۱۱ هزار بازرسی به صورت حضوری انجام شده است.

همچنین مطالعه کنید:

وزیر اقتصاد اعلام کرد/تزریق ۱۰۰ همت به اقتصاد با حذف مالیات سرمایه‌گذاران

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.