صفحه اصلی / اسلایدر / قالیباف: مطالبات گندمکاران حداکثر تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود
قالیباف: مطالبات گندمکاران حداکثر تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود

قالیباف: مطالبات گندمکاران حداکثر تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود

کسب و کار نیوز- رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت: بر اساس مذاکرات صورت‌گرفته با رئیس سازمان برنامه و بودجه، مطالبات گندمکاران حداکثر تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی که قرار بود مطالبات گندمکاران حداکثر تا پایان شهریور و قبل از آغاز سال زراعی جدید پرداخت شود هنوز بخشی از این طلب با وجود آغاز سال زراعی جاری باقی مانده است. مهاجر معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت در مراسم آغاز سال زراعی در محل این وزارتخانه در پاسخ به اینکه چرا مطالبات گندمکاران با وجود شروع سال جدید و انجام عملیات کشت هنوز پرداخت نشده است گفت: در این زمینه سازمان برنامه و بودجه باید پاسخگو باشد.

بنابراین گزارش نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز پیگیر پرداخت مطالبات گندمکاران هستند به‌طوری که محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ایران امروز در پاسخ به اعتراض نمایندگان درباره عدم پرداخت طلب گندمکاران گفت: بر اساس مذاکرات صورت‌گرفته با داود منظور رئیس سازمان برنامه بودجه مطالبات گندمکاران حداکثر تا ۱۰ روز آینده پرداخت می‌شود.

پیش از این رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اعلام اینکه تا کنون ۷۱ درصد از مطالبات گندمکاران به‌ارزش ۱۱۰.۷ هزار میلیارد تومان تسویه شده است، اعلام کرد: با تدابیر اتخاذشده منابع لازم با روش‌های غیرتورمی در حال تأمین است و حداکثر تا پایان مهرماه باقیمانده طلب کشاورزان پرداخت خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

وزیر اقتصاد اعلام کرد/تزریق ۱۰۰ همت به اقتصاد با حذف مالیات سرمایه‌گذاران

به گزارش کسب و کار نیوز، احسان خاندوزی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.