صفحه اصلی / اسلایدر / رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال
رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال

رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست سال

کسب و کار نیوز- مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض ۸۳۶هکتار زمین دولتی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت‌: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض مربوط به فارس، تهران و ایرانشهر بوده است.

به گزارش کسب و کار نیوز، ارسلان مالکی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا پایان شهریور امسال، حدود ۲۴۱ مورد حکم قطعی در خصوص زمین‌های تصرفی به نفع دولت توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در کشور اجرا شده است، اظهار کرد: براساس آن بیش از ۱۹۶ هکتار زمین دولتی به بیت‌المال بازگشته است.

وی افزود: در نیمه نخست امسال از حدود ۲ هزار و ۲۵۰ فقره تعرض به زمین‌های دولتی با مساحت بیش از ۸۳۶ هکتار به صورت فوری توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن رفع تعرض شده است. وی یادآور شد: بیشترین آمار وقوع و رفع تعرض مربوط به فارس، تهران و ایرانشهر و بیشترین میزان احکام اجرایی متعلق به استان‌های کرمان، مرکزی، آذربایجان غربی و اردبیل بوده است.

مالکی از یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان یکی از بازوان پرتوان نظام در حراست از بیت المال یاد کرد و افزود: نیروهای یگان حفاظت در استان‌های کشور در صف اول مبارزه با زمین خواری قرار گرفته‌اند.

همچنین مطالعه کنید:

دهقانی فیروزآبادی در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس/همه کشور برای حفظ نخبگان مسوول هستند

به گزارش کسب و کار نیوز، سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت فرارسیدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.