صفحه اصلی / اسلایدر / ۱۴۰۰ واحد مشاور املاک بدون پروانه در تهران شناسایی شد
۱۴۰۰ واحد مشاور املاک بدون پروانه در تهران شناسایی شد

۱۴۰۰ واحد مشاور املاک بدون پروانه در تهران شناسایی شد

کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ۱۴۰۰ واحد مشاور املاک در تهران از طریق بازرسان مشاوران املاک در تهران شناسایی و به اتاق اصناف معرفی شدند.

به گزارش کسب و کار نیوز، کیانوش گودرزی گفت: در حال حاضر  ۱۱ هزار واحد صنفی  مشاور املاک دارای پروانه هستند که به صورت قانونی فعالیت می‌کنند. وی ادامه داد:از ابتدای امسال تا به امروز ۱۵۰ بازرس اقدام به شناسایی واحد‌های بدون پروانه کرده اند که در نتیجه بازرسی آن‌ها ۱۴۰۰ واحد بدون پروانه و غیر قانونی  شناسایی و به اتاق اصناف معرفی شدند و پلمب آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

به گفته رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران این شرایط همچنان ادامه دارد و ما در حال اجرای طرح ساماندهی و قانون مداری برای مشاورین املاک هستیم.

گودرزی با اشاره به اینکه مشاوران املاک از سالیان گذشته یک درصد حق کمیسیون می‌گرفتند و باعث گرانی مسکن نیز نمی‌شدند افزود: اما از زمانیکه پلتفرم‌های فضای مجازی راه اندازی شد افراد ملک خود را با هر قیمتی که می‌خواهند عرضه می‌کنند و باعث مشکلات گرانی مسکن شده و کار مشاورین املاک را هم سخت کرده اند و مشاوران املاک هم مقصر شناخته می‌شوند.

 

همچنین مطالعه کنید:

قیمت میوه تا پایان مهر تغییری ندارد

به گزارش کسب و کار نیوز، مصطفی دارایی نژاد از آرامش حاکم بر بازار میوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.