صفحه اصلی / اسلایدر / برگزاری فروش فوق‌العاده پاییزه در شهرستان‌های سراسر کشور
برگزاری فروش فوق‌العاده پاییزه در شهرستان‌های سراسر کشور

برگزاری فروش فوق‌العاده پاییزه در شهرستان‌های سراسر کشور

کسب و کار نیوز- نماینده وزیر صمت در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از برگزاری فروش فوق‌العاده پاییزه در شهرستان‌های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، نماینده وزیر صمت در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس، فروش فوق‌العاده پاییزه در برخی از شهرستان‌ها در حال برگزاری است. قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، اظهار کرد: این فروش‌های فوق‌العاده با درصد تخفیف‌های متفاوت و متناسب با کالا، برای توزیع با قیمت پایین‌تر به مصرف کننده است.

وی بیان کرد: در فروش‌های فوق‌العاده پاییزه کالاهایی همچون لوازم‌التحریر، کیف، کفش و پوشاک عرضه می‌شود که امید است کیفیت و قیمت کالاها برای مصرف‌کنندگان مطلوب باشد. نوده فراهانی اظهار کرد: در برخی از شهرستان های کشور نمایشگاه های عرضه مستقیم نیز برگزار شده است اما به دلیل دسترسی بهتر شهروندان به واحدهای صنفی و ارائه کالاهایی با کیفیت بالاتر، فروش فوق العاده دارای ابعاد اجتماعی و اقتصادی مطلوب تری است.

نماینده وزیر صمت در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همچنین تاکید کرد: فروشگاه‌ها لازم است برای فروش فوق‌العاده، نسبت به دریافت مجوزهای لازم از اتحادیه، اقدام کنند. بازرسان نیز بر واقعی بودن این فروش فوق العاده نظارت خواهند کرد.

وی گفت: اتاق اصناف ایران، مطابق رویه هر ساله و با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس، بازرسی بر بازار اقلام پرمصرف مهرماه را افزایش داده است. در این خصوص نظارت بر درج قیمت فروش و ارائه فاکتور فروش معتبر از اولویت ها است. ضمنا واحدهای عرضه کننده نوشت افزار لازم است از عرضه هرگونه نوشت افزار منقوش به تصاویر غیراخلاقی و ضد ارزشی خودداری کنند.

نوده فراهانی همچنین از فعالیت برخی از خیران صنفی در اموری نظیر مدرسه سازی، تامین لوازم مدارس و تهیه کیف، لوازم التحریر و رپوش مدارس به طور خود جوش و مردمی و در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

همچنین مطالعه کنید:

۴۳ درصد مخازن سدهای کشور پر آب است

به گزارش کسب و کار نیوز، بخشی از آب مورد نیاز کشور از آب موجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.